معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی: نرخ بیکاری در آذربایجان‌غربی کاهش یافت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: نرخ بیکاری در این استان کاهش یافته و به رقم 7.6 درصد رسیده است.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 10:18
برگزاری همایش آسیب شناسی اجتماعی و فرهنگی در شهرستان اشنویه
همایش «آسیب شناسی مسائل اجتماعی و فرهنگی» با حضورفرماندار شهرستان اشنویه، تعدادی از مسئولین ادارات، سمن‌های فعال این حوزه، در سالن اجتماعات اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 10:15
دومین جلسه ستاد شهرستانی اربعین به ریاست فرماندار شهرستان اشنویه
فرماندار اشنویه گفت: تردد زائرین اربعین از آذربایجان‌غربی رونق اقتصادی و توسعه فرهنگی بدنبال دارد
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 10:14
استاندار آذربایجان غربی: شرایط برای عبور ایمن و بی دغدغه زائران اربعین فراهم است / تمامی امکانات برای تسهیل تردد زائران بسیج شده است / اطلاعات دقیق به زائران اربعین ارائه شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: امنیت کامل در منطقه و اقلیم کردستان عراق برقرار است و شرایط برای عبور ایمن و بی دغدغه زائران عتبات عالیات فراهم شده است.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 10:13
افتتاح سه طرح عمران شهری شهرداری اشنویه
3طرح عمران شهری شهرداری اشنویه با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها استانداری، فرماندار و مسئولان شهرستان اشنویه به بهره برداری رسید
  • دوشنبه 14 شهریور 1401 ساعت 09:31
جلسه ستاد شهرستانی اربعین حسینی به ریاست فرماندار شهرستان اشنویه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه جلسه ستاد اربعین اشنویه به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور ادارات مرتبط در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 14 شهریور 1401 ساعت 09:28
آلبوم تصویری / بازدید استاندار آذربایجان غربی از شرکت اروم آدا و نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، استاندار آذربایجان‌غربی امروز در سی و ششمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از شرکت اروم آدا و نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه های تولیدی شد.
  • دوشنبه 14 شهریور 1401 ساعت 09:24
دیدار چهره به چهره استاندار آذربایجان غربی با تعدادی از اقشار مختلف مردم
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، دیدار چهره به چهره محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی با تعدادی از اقشار مختلف مردم عصر امروز برگزار شد.
  • دوشنبه 14 شهریور 1401 ساعت 09:21
استاندار آذربایجان غربی: وزارت ورزش و جوانان به حمایت از ورزش های قهرمانی توجه ویژه کند / عقب افتادگی های آذربایجان غربی در حوزه ورزش جبران می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: وزارت ورزش و جوانان با استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات، به حمایت از ورزش های قهرمانی توجه ویژه کند.
  • دوشنبه 14 شهریور 1401 ساعت 09:19
استاندار آذربایجان غربی: مدیران عزم جدی برای رفع مشکلات مردم و جوانان دارند / روند پرداخت تسهیلات ازدواج توسط بانک ها تسهیل شود / برای تامین مسکن جوانان، برنامه ریزی ویژه می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با اراده ای جدی و تمرکز بر روی ازدواج، مسکن و اشتغال جوانان، پاسخگوی مطالبات نسل جوان و پیگیر رفع مشکلات آنها باشیم.
  • دوشنبه 14 شهریور 1401 ساعت 09:18