استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛
تخصیص بیش از 2 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی / مدیران استان به دنبال جذب اعتبارات ملی باشند
استاندار آذربایجان غربی گفت: میزان اعتبار عمرانی مصوب سفر رییس جمهور به استان 19 هزار و 952 میلیارد تومان بود که از این میزان 2 هزار و 200 میلیارد تومان تخصیص یافته است.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 17:53
استاندار آذربایجان غربی:
دولت سیزدهم عمل گرا بوده و پایبند به وعده هاست / جبران کاستی ها و بهبود شاخص ها نیازمند تلاش شبانه روزی است
استاندار آذربایجان غربی گفت: جبران کاستی ها و بهبود شاخص ها نیازمند تلاش شبانه روزی است.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 14:47
اولین جلسه ستاد برگزاری مناسبات مذهبی
اولین جلسه ستاد برگزاری مناسبات مذهبی
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 11:16
نشست بررسی برنامه های کاری سال 1402
به ریاست سید علی ترابی فرماندار اشنویه و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، بخشداران مرکزی و نالوس و کارشناسان حوزه فنی و عمرانی فرمانداری در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 10:12
استاندار آذربایجان غربی:
تعامل و هم افزایی منجر به پیشرفت و آبادانی آذربایجان غربی می شود / سرمایه گذاری و رفع موانع تولید از اولویت های اصلی استان است / از تمامی ظرفیت ها برای توسعه مناطق محروم استفاده می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: تداوم تعامل و هم افزایی بین ارکان و دستگاههای مختلف استان با ادارات دولتی، پیشرفت و آبادانی را برای آذربایجان غربی به ارمغان خواهد آورد.
  • دوشنبه 7 فروردین 1402 ساعت 13:44
استاندار آذربایجان غربی:
گردشگری یکی از مهمترین پیشران های توسعه آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی، گردشگری را یکی از مهمترین پیشران های توسعه استان برشمرد و تامین زیرساخت های گردشگری آذربایجان غربی را از اولویت های امسال دانست.
  • یکشنبه 6 فروردین 1402 ساعت 19:23
به مناسبت ماه مبارک رمضان
دیدار فرماندار با خانواده های نیازمند شهرستان
  • یکشنبه 6 فروردین 1402 ساعت 17:33
استاندار آذربایجان‌غربی:
جذب سرمایه‌گذار مهمترین رکن تحقق شعار سال در آذربایجان‌غربی است / موانع سرمایه گذاری در استان برداشته می شود / از مزیت های استان برای جذب سرمایه گذار بیشتر استفاده می شود
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه سال گذشته اقدامات خوبی برای جذب سرمایه در استان صورت گرفت، گفت: جذب سرمایه گذار مهمترین رکن تحقق شعار سال است و موانع پیش روی این امر باید برداشته شود.
  • شنبه 5 فروردین 1402 ساعت 17:16