فرماندار شهرستان شب یلدا را با کودکان بی سرپرست موسسه امید زندگی اشنویه سپری کرد
سید علی ترابی فرماندار اشنویه بهمراه اعضای شورای تامین، شورای شهر، شهردار و تعدادی از مسئولین ادارات،  شب یلدا را با کودکان بی سرپرست و بد سرپرست موسسه امید زندگی اشنویه سپری کردند.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 20:34
استاندار آذربایجان غربی:
مدیران با روحیه مضاعف و جهادی و بی منت برای مردم کار کنند / زمینه حضور هلدینگ های بزرگ سرمایه گذاری در استان فراهم شده است / به دنبال ارتقای شاخص های توسعه ای در استان هستیم
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به تصویب اختصاص 50 هزار میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات در سفر ریاست جمهوری به استان گفت گفت: از مجموع 20 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی مصوب در سفر رییس جمهور به این استان، 22 درصد سهم سال 1401 از این اعتبار تخصیص یافته است.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 19:32
استاندار آذربایجان‌غربی:
از دیپلماسی ورزشی حمایت می کنیم / آماده همکاری در زمینه میزبانی مسابقات بین‌المللی هستیم
استاندار آذربایجان‌غربی در دیدار با رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: دیپلماسی ورزشی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در آذربایجان‌غربی است و در این خصوص از میزبانی مسابقات ورزشی در حوزه بین المللی حمایت می کنیم.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 15:09
با حکم استاندار آذربایجان غربی انجام شد؛
انتصاب معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری های اشنویه و تکاب و بخشدار مرکزی سلماس
با حکم استاندار آذربایجان غربی، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری های اشنویه و تکاب و بخشدار مرکزی سلماس منصوب شدند.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 12:19
دومین جلسه بررسی مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان اشنویه در حوزه جهاد کشاورزی
به ریاست سید علی ترابی فرماندار اشنویه و با حضور معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان و مسئولین شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 11:34
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
آموزش مهمترین اقدام برای پیاده‌سازی آموزه‌های پدافند غیرعامل است
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: آموزش مهمترین اقدام برای پیاده‌سازی آموزه‌های پدافند غیرعامل است که در این راستا علاوه بر مردم، باید مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی هم از مخاطبان حضور در این دوره‌ها باشند.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 20:33
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی:
شرکت های فناور می توانند در توسعه استان نقش آفرینی کنند
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: پژوهش ها تبدیل به کارآفرینی، رفع مشکل و پل ارتباطی جامعه و صنعت شوند.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 20:12
روز چهار شنبه 30 آذر ماه 1401 انجام می گیرد؛
حضور تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی در سامد
مدیران کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی، امور زنان و خانواده استانداری، فرماندار شهرستان ماکو، میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی و شرکت گاز استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم حضور می یابند.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>