استاندار آذربایجان غربی:
حضور مسئولان در کنار مردم از نکات بارز مدیریت زلزله شهرستان خوی بود
استاندار آذربایجان غر با اشاره به حضور رییس جمهور محترم ، معاون محترم اول رییس جمهور ، وزیر محترم کشور و مسئولان ارشد کشور در مناطق زلزله زده شهرستان خوی گفت: حضور مسئولان در کنار مردم از نکات بارز مدیریت زلزله شهرستان خوی بود و این مسئله نشان داد دولتمردان در کنار مردم اند و در سختی ها آنان را تنها نمی گذارند.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 13:29
در نخستین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401 انجام شد؛
قدردانی وزیر کشور از استاندار آذربایجان‌غربی
وزیر کشور امروز در نخستین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401، با اهدای لوح تقدیری از اقدامات و نقش موثر استاندار آذربایجان‌غربی در کاهش خطرپذیری و اقدام به پیشگیری در مخاطرات طبیعی قدردانی کرد.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 12:33
در راستای مصوبات سفر استاندار به شهرستان اشنویه
دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با فرماندار اشنویه
مهندس علی دهقان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی در راستای پیگیری مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان و به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه کاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشنویه با سید علی ترابی فرماندار شهرستان دیدار کرد.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 11:56
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با فرماندار اشنویه
علیرضا نوروزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در خصوص بررسی مسائل و مشکلات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با سید علی ترابی فرماندار اشنویه دیدار کرد.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 10:09
استاندار آذربایجان غربی:
بازگشایی مدارس خوی، عادی سازی شرایط منطقه را تسریع می‌کند / صدا و سیما و رسانه‌ها در ایجاد آرامش شهروندان خویی نقش مهمی دارند
استاندار آذربایجان غربی گفت: تعطیلی مدارس در شهرستان خوی به روند آموزش آسیب زده و بازگشایی مدارس در مناطقی که آسیب ندیده اند، ضروری است.
  • دوشنبه 24 بهمن 1401 ساعت 21:35
با حضور معاون وزیر صمت و معاون استاندار آذربایجان‌غربی؛
سد باطله «زرشوران» به عنوان بزرگترین طرح زیست محیطی معادن کشور افتتاح شد
سد باطله زرشوران، به عنوان بزرگترین طرح زیست محیطی معادن کشور، امروز (دوشنبه) با حضور «وجیه اله جعفری» معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی زرشوران افتتاح شد.
  • دوشنبه 24 بهمن 1401 ساعت 17:08
استاندار آذربایجان‌غربی:
به روند بازسازی مناطق زلزله شهرستان خوی شتاب داده می شود / با نگاهی پیشگیرانه، مقاوم سازی واحدهای مسکونی در شهرستان خوی دنبال خواهد شد / امیدآفرینی و رفع نگرانی های زلزله زدگان ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با روحیه جهادی، به روند نوسازی و بازسازی مناطق زلزله شهرستان خوی شتاب داده خواهد شد.
  • دوشنبه 24 بهمن 1401 ساعت 14:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
ایجاد واحدهای فرآوری در معادن آذربایجان غربی ضروری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه این استان با دارا بودن 51 نوع ماده معدنی یکی از استان های معدنی کشور است، گفت: ایجاد و راه اندازی صنایع پایین دستی و واحدهای فرآوری مواد معدنی در این استان ضروری است.
  • دوشنبه 24 بهمن 1401 ساعت 09:36
پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌غربی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌غربی در پیام مشترکی، از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.
  • یکشنبه 23 بهمن 1401 ساعت 13:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10