استاندار آذربایجان غربی:
مدیران دستگاههای اجرایی استان ملزم به پیگیری مستقیم مشکلات مردم هستند
استاندار آذربایجان غربی گفت: مدیران دستگاههای اجرایی استان ملزم به اختصاص یک روز در طول هفته به پیگیری مستقیم مشکلات مردم هستند.
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 12:05
💢 بازدید فرماندار از بخش دیالیز بیمارستان اشنویه
💢 بازدید فرماندار از بخش دیالیز بیمارستان اشنویه
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 11:07
با حضور فرماندار اشنویه:
💠 شنبه های حمایت از تولید:
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 09:46
تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه از استاندار آذربایجان‌غربی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با اهدای لوحی از تدبیر، پیگیری و تلاش جهادی محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی در راستای سیاست های دولت مردمی مبنی بر تقویت دیپلماسی منطقه‌ای و بازگشایی مرز تمرچین برای اعزام زائرین اربعین حسینی قدردانی کرد.
  • جمعه 13 آبان 1401 ساعت 20:31
فرماندار اشنویه:
🔻دانش آموزان انقلابی، آینده روشن ایران اسلامی را ترسیم خواهند کرد.
فرماندار اشنویه گفت: با وحدت، همدلی، هوشیاری و بصیرت مردم، دانش آموزان انقلابی آینده ای روشن را برای ایران اسلامی ترسیم خواهند کرد و دشمنان را همانند گذشته نا امید خواهیم ساخت.
  • جمعه 13 آبان 1401 ساعت 13:07
استاندار آذربایجان غربی:
زمینه های لازم برای افزایش نرخ سرمایه گذاری در استان فراهم می شود / جبران عقب‌ماندگی آذربایجان‌غربی نیازمند مشوق های سرمایه‌گذاری است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه این استان در طول سال‌های گذشته یکی از مناطق با کمترین سرمایه‌گذاری در کشور بوده، گفت: جبران این عقب‌ماندگی‌ها نیازمند تعیین مشوق‌ها و معافیت‌های سرمایه‌گذاری است که امیدواریم این امر با همت دولت سیزدهم انجام شود.
  • جمعه 13 آبان 1401 ساعت 12:51
معاون وزیر کشور:
فعالان بخش خصوصی نقش بسیار موثری در توسعه کشور دارند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با اشاره به وجود انسجام مناسب بین بخش خصوصی و مسوولان در شناخت و تبیین مشکلات اقتصادی و تلاش برای رفع کاستی‌ها گفت: این امر از عوامل مهم پیشرفت استان بوده و باید روز به روز شاهد تقویت آن باشیم.
  • جمعه 13 آبان 1401 ساعت 12:49
استاندار آذربایجان غربی:
زمینه سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف استان فراهم است / آذربایجان غربی یکی از استانهای امن کشور برای سرمایه گذاری است / با سرمایه‌گذاری در بخش معادن استان، ارزش افزوده تولیدات معدنی افزایش می یابد
استاندار آذربایجان غربی گفت: در سالهای گذشته کمترین میزان سرمایه گذاری در عرصه های مختلف اقتصادی و بخش خصوصی و دولتی در این استان انجام شده، در حالی که آذربایجان‌غربی بیشترین ظرفیت سرمایه پذیری و سرمایه گذاری را دارد.
  • پنج شنبه 12 آبان 1401 ساعت 17:35
معاون وزیر کشور:
اعتمادسازی نقش مهمی در تبدیل آذربایجان غربی به عنوان بهشت سرمایه گذاری دارد / سرعت در صدور مجوز نقش مهمی در جذب سرمایه گذاران دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: توجه به سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران و درخواست آنان در زنجیره‌های ارزش در اولویت قرار دارد.
  • پنج شنبه 12 آبان 1401 ساعت 17:33
سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور به ارومیه
با استقبال معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور وارد ارومیه شد.
  • پنج شنبه 12 آبان 1401 ساعت 11:04