استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛ تخصیص بیش از 2200 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی / اجرای 15 سفر شهرستانی در کمتر از یکسال / کاهش نرخ بیکاری در استان
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توجه ویژه رییس جمهورمحترم و دولت سیزدهم به توسعه استان گفت: در همین راستا، تاکنون 2 هزار و 225 میلیارد تومان از اعتبارات سفر به استان تخصیص داده شده که رقمی قابل توجه در بین استان‌های کشور به شمار می‌رود.
  • سه شنبه 8 شهریور 1401 ساعت 18:23
افتتاح 6 طرح توسعه و اصلاح شبکه های برق رسانی در ششمین روز از هفته دولت در شهرستان اشنویه
6 طرح توسعه و اصلاح شبکه های برق رسانی شهری و روستایی در ششمین روز از هفته دولت در شهرستان اشنویه به بهره برداری رسید
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 23:15
استاندار آذربایجان غربی: تدابیر لازم برای تسهیل تردد زائران عتبات عالیات پیش بینی شده است / به دستاوردهای مذهبی و فرهنگی عبور زائران از آذربایجان غربی توجه ویژه می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با استفاده از تمامی ظرفیت ها، تدابیر لازم برای تسهیل تردد و کاهش هزینه های زائران عتبات عالیات پیش بینی شده است.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 23:13
آلبوم تصویری / بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از آماده سازی زیرساختها و مواکب اربعین حسینی در پیرانشهر
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، استاندار آذربایجان‌غربی صبح امروز از آماده سازی زیرساختها و مواکب اربعین حسینی در پیرانشهر بازدید کرد.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 23:09
استاندار آذربایجان غربی: توسعه‌ امکانات ارتباطی و مخابراتی حق مردم است / رویکرد دولت اتمام پروژه‌های نیمه تمام و محرومیت زدایی از مناطق محروم است
همزمان با پنجمین روز هفته دولت، 77 پروژه حوزه ارتباطات و فنآوری اطلاعات استان با 124 میلیارد تومان اعتبار و با حضور استاندار آذربایجان‌غربی به صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 23:06
آلبوم تصویری / دیدار چهره به چهره استاندار آذربایجان غربی با تعدادی از اقشار مختلف مردم
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، دیدار چهره به چهره محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی عصر امروز با تعدادی از اقشار مختلف مردم انجام شد.
  • یکشنبه 6 شهریور 1401 ساعت 18:17
افتتاح 24 طرح عمرانی و خدماتی در پنجمین روز از هفته دولت در اشنویه
با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان اشنویه در پنجمین روز از هفته دولت بهره برداری از 24 طرح عمرانی و خدماتی آغاز شد
  • یکشنبه 6 شهریور 1401 ساعت 18:12
آلبوم تصویری / برگزاری جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان امروز با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 5 شهریور 1401 ساعت 22:56
بازدید وزیر اقتصاد و دارایی به همراه استاندار آذربایجان‌غربی از پایانه مرزی سرو
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، وزیر اقتصاد و دارایی به همراه استاندار آذربایجان‌غربی امروز در ادامه سفر یکروزه به ارومیه، با همراهی استاندار آذربایجان‌غربی از پایانه مرزی سرو بازدید کرد.
  • شنبه 5 شهریور 1401 ساعت 22:53
<< < 9 10 11 12