دیدار فرماندار اشنویه با امام جمعه شهرستان به مناسبت سال نو

دیدار فرماندار اشنویه با امام جمعه شهرستان به مناسبت سال نو

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز شنبه چهاردهم فروردین، "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه به مناسبت سال نو با حاج ماموستا خاتمی امام جمعه محترم شهرستان دیدار کرد.

 ◽️در این دیدار "دکتر مام عزیزی" با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها  اظهار داشت: در سال جدید همه باید تلاش کنیم تا منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و تاکیدات رئیس جمهور محترم در این باره و سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تحقق یابد.

◽️فرماندار اشنویه ضمن قدردانی از نقش مهم و محوری نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت و امام جمعه اشنویه در زمینه ایجاد وحدت در شهرستان گفت: امیدوارم در سال جدید با همدلی، هماهنگی و تلاش مضاعف مسئولان و مدیران شهرستان و حمایت دستگاه های استانی، خدمات شایسته ای در حوزه های مختلف به مردم شهرستان اشنویه ارائه شود.

◽️همچنین امام جمعه محترم نیز در سخنانی با تبریک سال جدید بر تلاش مستمر مسئولان شهرستان در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تاکید کرد و گفت: باید در سال جدید با توان بیشتری در جهت خدمت به مردم به ویژه محرومین تلاش شود.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه 

شنبه — ۱۴ فروردین ۱۴۰۰