بازدید سرزده فرماندار اشنویه از ادارات شهرستان

بازدید سرزده فرماندار اشنویه از ادارات شهرستان
بازدید سرزده فرماندار اشنویه از ادارات شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز دوشنبه چهارم اسفند ماه، "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه به صورت سرزده از ادارات جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب، منابع آب و توزیع برق اشنویه بازدید کرد.

◽️فرماندار اشنویه بیان کرد: هدف از این بازدیدها ارزیابی رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات، ارزیابی عملکرد و آگاهی بیشتر از مشکلات اجرایی ادارات شهرستان و نحوه پاسخگویی به ارباب رجوع می باشد.

◽️وی خاطر نشان کرد: فرمانداری بازدیدهای سرزده از ادارات را در راستای ارتقای سلامت کارکنان، صیانت از حقوق شهروندی و رعایت دستورالعمل های ستاد ملی کرونا در دستور کار خود قرار داده است.

◽️وی با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه های اجرایی، ادارات، بانک ها و نهادهای شهرستان موظف به استفاده از ماسک در زمان حضور در محل کار هستند، تاکید کرد: به منظور سلامت همگان، از ورود ارباب رجوع، بدون ماسک به ادارات شهرستان جلوگیری به عمل آید و شایسته است همه شهروندان عزیز، در این امر بسیار مهم ما را یاری کنند.

◽️فرماندار از شهروندان خواست تا به توصیه‌ های ستاد ملی کرونا عمل کنند، فاصله‌های اجتماعی را جدی بگیرند و از شرکت در اجتماعات و ایجاد ازدحام در شهر و بازار خودداری کنند.

◽️مام عزیزی ادامه داد: این بازدیدها ادامه دارد و روسا و کارکنان ادارات مسئول رعایت کلیه دستور العمل های بهداشتی در دستگاه خود خواهند بود.

◽️مردم شریف شهرستان اشنویه می توانند پیشنهادات، انتقادات و شکایت خود را از عملکرد و نحوه پاسخگویی ادارات شهرستان از طریق فضای مجازی به شماره تلفن ۰۹۳۷۱۵۵۶۱۲۶ ( روابط عمومی فرمانداری)  ارتباط برقرار نمایند.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه