دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با فرماندار اشنویه

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با فرماندار اشنویه
دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با فرماندار اشنویه

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز یکشنبه شانزدهم خرداد ماه، دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با حضور در فرمانداری، با "دکتر مام عزیزی " فرماندار شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ابتدای این دیدار دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: پس از بروز و شیوع بیماری کرونا، فرمانداری شهرستان اشنویه نیز همانند سایر شهرستان های استان، همکاری های بسیار مناسبی با دست اندرکاران حوزه سلامت داشته و در اجرای هر چه بهتر دستورالعمل های ابلاغی از طرف ستاد ملی کرونا بسیار تأثیرگذار بوده است.

وی گزارشی از فعالیت های انجام شده در بحران ویروس کرونا در شهرستان اشنویه و عملکرد خوب و مطلوب کادر درمانی شهرستان و سایر ادارات بیان و پیرامون همدلی و هم سویی تمام اقشار جامعه برای از بین بردن ویروس منحوس کرونا تاکید اکید نمود.

 فرماندار اشنویه نیز در این نشست، بیان داشت: برقراری و استحکام بیشتر پیوند بین دانشگاه و جامعه می‌تواند توسعه همه جانبه استان را رقم بزند، که این امر در گرو ایجاد بستر مناسب ارتباط و تعامل دستگاه‌های اجرایی با دانشگاه علوم پزشکی استان است.

همچنین وی از اقدامات مناسب و ارتقاء مطلوب ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح این شهرستان به ویژه در خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس از مسئولین سلامت استان قدردانی نمود.   

در ادامه این جلسه بررسی راهکارها جهت تسریع در اتمام پروژه بیمارستان جدید با توجه به تخصیص ۴۰۰ میلیارد ریال برای اتمام و توسعه این طرح  طی پیگیری های فرماندار این شهرستان و لزوم پی گیری و تسریع در تخصیص دستگاه سی تی اسکن به شهرستان اشنویه با توجه نیاز شهرستان و  تلاش خیرین سلامت برای ساخت ساختمان تصویریرداری از موضوعات مطروحه در این دیدار بود.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه