برگزاری ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان

برگزاری ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان
برگزاری ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان

مدیون صبر و استقامت مردم در مقابل فشارهای اقتصادی هستیم

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز دوشنبه ۴ اسفند ماه ۹۹ ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه با حضور سایر اعضای کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

◽️در ابتدای جلسه فرماندار اشنویه گفت: با توجه به تعطیلی های اصناف و نامطلوب بودن وضعیت کسب و کار به دلیل وضعیت کرونا، جای قدردانی دارد که گروه های صنفی به اهمیت انتخابات اتحادیه های صنفی توجه ویژه داشته که این انتخابات بصورت الکترونیکی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید شرکت کردند.

◽️مام عزیزی افزود: مسئولین مدیون صبر و استقامت مردم در جنگ تمام عیار اقتصادی هستند و باید مشکلات مردم ریشه یابی و راهکار اساسی ارائه گردد.

◽️فرماندار ادامه داد:رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارنظر مقام‌های اروپایی و آمریکایی درباره برجام و تحریم‌ها تأکید کردند: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها حق هیچ‌گونه شرط‌گذاری ندارند؛ زیرا تعهدات برجامی خود را نقض کردند و آن طرفی که باید شرط بگذارد جمهوری اسلامی است زیرا به تعهدات خود پایبند بود؛ بنابراین ایران هنگامی به تعهدات برجامی خود بازخواهد گشت که آمریکا همه تحریم‌ها را در عمل و نه در حرف یا بر روی کاغذ، لغو کند و این لغو تحریم‌ها مورد راستی‌آزمایی ایران قرار گیرد. این، سیاست قطعی و غیرقابل برگشت جمهوری اسلامی و مورد اتفاق همه مسئولان است و هیچکس از آن عدول نخواهد کرد. درهمین راستا بازرسان کنترل قیمت اداره صنعت، معدن و تجارت نظارت و بازرسی متداوم در راستای خدمت رسانی به مردم و با توجه به وضعیت اقتصادی، کنترل قیمت ها را داشته باشند و با افراد سودجو بصورت قانونی برخورد گردد.

◽️مام عزیزی گفت: اجرای طرح تنظیم بازار نه تنها در شهر اشنویه بلکه در مراکز دهستان ها جهت بهره مندی آحاد مردم باید اجرا گردد و با افزایش نانوایی ها در سطح روستاها از خام فروشی آرد جلوگیری کرده تا کمبود نان در اشنویه رفع گردد.

◽️فرماندار اشنویه افزود: اصناف و بازاریان اشنویه جهت بهبود وضعیت کرونا نسبت به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک توجه ویژه ای داشته باشند.

◽️در ادامه رمضانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اشنویه گفت: در سال جاری ۴۰۷۸ مورد، بازرسی و نظارت بر اصناف اجرا گردیده و ۱۶۰ پرونده تخلف تشکیل و به مبلغ ۶ میلیارد ریال جریمه شده اند.

◽️رمضانی در ادامه افزود: از ۱۵ بهمن تا ۱۵ فروردین به مدت سه ماه گشت ویژه نظارت ویژه طرح نوروزانه در اشنویه اجرایی خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه