بازدید فرماندار از مجموعه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اشنویه

بازدید فرماندار از مجموعه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اشنویه
بازدید فرماندار از مجموعه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اشنویه

✍️به گزارش روابط‌ عمومی فرمانداری اشنویه امروز سه شنبه سوم فروردین ماه، "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه با حضور در محل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشنویه ضمن تبریک سال نو به آتش‌نشانان، از تلاش آنان قدردانی کرد.

◽️فرماندار اشنویه در این دیدار ابراز امیدواری کرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشنویه و پرسنل فداکار و زحمت کش آن همچون سنوات گذشته با حفظ آمادگی و تجهیزات روز و دانش بالا بتوانند خدمات مورد نیاز شهروندان را ارائه کنند.

◽️مام عزیزی ادامه داد: پیشگیری از حوادث یکی از وظایف اصلی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی است که باید با دقت انجام پذیرد.

◽️وی به نگاه ویژه مسئولان شهری به این سازمان اشاره کرد و افزود: نگاه‌های ویژه به این عزیزان و بررسی و حل مشکلات آتش نشانان موجب پیشرفت و ارائه بهتر خدمات به افراد زحمتکش به شهروندان می‌شود.

◽️فرماندار با اشاره به اینکه مردم همواره قدردان تلاش، زحمات و از جان گذشتگی آتش‌نشانان می‌باشند، گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با بهره‌مندی از نیروهای با تجربه و حضور به‌موقع در صحنه حوادث به نجات جان شهروندان در شرایط سخت می پردازد و این جای تقدیر و تشکر دارد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه