معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: بیش از 90 مصوبه طرح یکشنبه‌های حمایت از تولید در آذربایجان غربی محقق شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: بیش از 90 مصوبه طرح یکشنبه‌های حمایت از تولید در آذربایجان غربی محقق شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: طرح یکشنبه‌های حمایت از تولید در این استان، تاکنون 180 مصوبه داشته که افزون بر 50 درصد آنها محقق و اجرایی شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، جواد کرمی در حاشیه بازدید از سه واحد تولیدی و سردخانه‌ای آذربایجان غربی در قالب یکشنبه‌های حمایت از تولید در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در حدود 10 ماه از اجرایی شدن طرح ابتکاری استاندار آذربایجان غربی در قالب یکشنبه‌های تولید، 180 مصوبه در بازدید از 84 واحد تولیدی داشتیم که میزان تحقق آنها قابل توجه است.

وی اضافه کرد: تیم ویژه‌ای با هدف بررسی دقیق اجرایی شدن و تحقق مصوبات در معاونت اقتصادی استانداری آذربایجان غربی تشکیل شده و به دقت این موارد را رصد می‌کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: همچنین در کنار این بازدیدها، استاندار آذربایجان غربی 40 جلسه با سرمایه گذاران بخش‌های مختلف اقتصادی داشت و از نزدیک در جریان مشکلات بخش سرمایه گذاری استان قرار گرفت و تصمیمات خوبی نیز در این جلسات گرفته شد.

کرمی با اشاره به بازدید صورت گرفته از 2 واحد تولیدی و یک واحد سردخانه‌ای در ارومیه اظهار کرد: صاحبان این واحدها مشکلاتی را در حوزه‌های بانکی، دریافت تسهیلات و همچنین سرمایه گذاری داشتند که تصمیماتی برای رفع مشکلات آنها گرفته شد.