مراسم تجلیل از برترین های کنکور ۹۹ شهرستان اشنویه

مراسم تجلیل از برترین های کنکور ۹۹ شهرستان اشنویه
مراسم تجلیل از برترین های کنکور ۹۹ شهرستان اشنویه

 رتبه برتر کنکور از شهرستان اشنویه در مراسمی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تجلیل قرار گرفتند.

◽️ مدیر آموزش و پرورش اشنویه اظهار داشت: هدف ما از تجلیل این دانش‌آموزان نمونه ایجاد انگیزه در سایر دانش‌آموزان است تا با الگوگیری از برترین‌ها، آنها نیز بتوانند در عرصه‌های مختلف به رتبه و مدارج عالی دست پیدا کنند.

◽️ شیرین جهانگیری افزود: امسال هزار و ۷۱۰ دانش‌آموز در رشته‌های نظری و ۱۰۵ دانش‌آموز در رشته‌های فنی ‌و حرفه‌ای و کاردانش در آزمون کنکور باهم به رقابت پرداختند که در مجموع ۲۰۰ نفر در دانشگاه‌های مختلف پذیرش شدند.

◽️وی با بیان اینکه ۱۵ نفر از دانش‌آموزان این شهرستان امسال در کنکور سراسری در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی پذیرش شدند گفت: از میان دانش‌آموزان قبول شده در آزمون سراسری کنکور امسال در این شهرستان ۱۵ نفر رتبه زیر هزار و ۱۱۰ نفر هم رتبه زیریکهزار ۵۰۰ را کسب کردند.

◽️ جهانگیری افزود: در رشته‌های فنی و حرفه‌ای نیز ۲۳ نفر هنرجوی پسر و ۲۵ نفر هم هنرجوی دختر در دانشگاه‌های معتبر پذیرش شدند.

◽️ وی با بیان اینکه این موفقیت‌ها حاصل تلاش و جدیت دانش‌آموزان، مدیران و معلمان مدارس در شرایط سخت کرونایی است، اظهار داشت: دبیران و مدیران مدارس در شرایط ویژه امسال لحظه‌ای از فعالیت دریغ نورزیده به طور مستمر تدریس در شبکه شاد را دنبال می‌کنند.
۱۵ نفر از این افراد از قبولی‌های پزشکی و دندانپزشکی و دانشجویان قبولی در دانشگاه‌های فرهنگیان و دانشگاه‌های برتر بودند.

تمامی مدارس اشنویه به صورت دولتی اداره می‌شود و این شهرستان فاقد مدرسه غیردولتی است.