دیدار فرماندار اشنویه با امام جمعه شهرستان به مناسبت سال نو

دیدار فرماندار اشنویه با امام جمعه شهرستان به مناسبت سال نو
دیدار فرماندار اشنویه با امام جمعه شهرستان به مناسبت سال نو

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز شنبه چهاردهم فروردین، "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه به مناسبت سال نو با حاج ماموستا خاتمی امام جمعه محترم شهرستان دیدار کرد.

 ◽️در این دیدار "دکتر مام عزیزی" با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها  اظهار داشت: در سال جدید همه باید تلاش کنیم تا منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و تاکیدات رئیس جمهور محترم در این باره و سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تحقق یابد.

◽️فرماندار اشنویه ضمن قدردانی از نقش مهم و محوری نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت و امام جمعه اشنویه در زمینه ایجاد وحدت در شهرستان گفت: امیدوارم در سال جدید با همدلی، هماهنگی و تلاش مضاعف مسئولان و مدیران شهرستان و حمایت دستگاه های استانی، خدمات شایسته ای در حوزه های مختلف به مردم شهرستان اشنویه ارائه شود.

◽️همچنین امام جمعه محترم نیز در سخنانی با تبریک سال جدید بر تلاش مستمر مسئولان شهرستان در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تاکید کرد و گفت: باید در سال جدید با توان بیشتری در جهت خدمت به مردم به ویژه محرومین تلاش شود.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه 

شنبه — ۱۴ فروردین ۱۴۰۰