برگزاری جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا در خصوص بررسی و اجرای اعمال محدودیت ها

برگزاری جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا در خصوص بررسی و اجرای اعمال محدودیت ها
برگزاری جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا در خصوص بررسی و اجرای اعمال محدودیت ها

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز دوشنبه ۱۲ آبان ماه، جلسه تخصصی ستاد شهرستانی مقابله با کرونا در خصوص بررسی و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و اعمال محدودیت از روز چهارشنبه ۱۴ آبان  ماه، به ریاست فرماندار محترم و با حضور سایر اعضاء در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

در این جلسه طبق مصوبات ستاد ملی کرونا، گروه شغلی یک ( مشاغل حیاتی و ضروری مرتبط با زندگی روزمره مردم) از قبیل: مراکز امدادی و درمانی، اورژانس ها، مراکز امنیتی، مراکز اداری و خدماتی، فروشگاههای زنجیره ای، سوپرمارکت ها، مراکز تامین ارزاق و مایحتاج عمومی، نانوایی ها، داروخانه ها، پمپ بنزین و جایگاه های cng مجاز به فعالیت بوده و غیر از این گروه شغلی کلیه صنف ها و واحد ها شامل محدودیت بوده و از روز چهارشنبه بمدت ده روز تعطیل خواهند بود.
مصوبات جلسه:
🔹 شبکه بهداشت و درمان از طریق بلندگو در روز های دوشنبه و سه شنبه جهت اطلاع رسانی مردم در سطح شهر در خصوص اعمال محدودیت ها اقدام نماید.
🔹 فعالیت چاپخانه ها و مراکز ارائه خدمات مراسم عروسی و مجلس ختم تعطیل و درصورت مشاهده فعالیت پلمپ و برخورد قانونی خواهد شد.
🔹 آزمایش و مشاوره قبل از ازدواج توسط شبکه بهداشت و درمان اشنویه برای زوجین انجام نخواهد شد و مسئولین دفاتر ثبت ازدواج از معرفی زوجین خودداری نمایند.

🔹 برگزاری عروسی و مجلس ترحیم ممنوع بوده و اهالی می توانند در صورت مشاهده جهت برخورد قانونی و جلوگیری از برگزاری مراسم توسط ستاد مقابله با کرونا، با شماره تلفن های ۱۱۰ (نیروی انتظامی)، ۰۴۴۴۴۶۲۱۷۷۷ (شبکه بهداشت و درمان اشنویه)، ۰۴۴۴۴۶۲۳۳۶۷(فرمانداری اشنویه) تماس حاصل فرمایند.

ستاد مبارزه با کرونای شهرستان اشنویه