۱۷ طرح عمرانی و خدماتی در اشنویه به بهره‌برداری رسید

۱۷ طرح عمرانی و خدماتی در اشنویه به بهره‌برداری رسید
۱۷ طرح عمرانی و خدماتی در اشنویه به بهره‌برداری رسید

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ماه همزمان با سفر آقای مصطفوی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی، ۱۷ طرح عمرانی و خدماتی با ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه در دومین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان‌ اشنویه به بهره‌برداری رسید.

◽️‌فرماندار اشنویه در حاشیه این مراسم گفت: این طرح‌ها شامل افتتاح طرح‌های منابع طبیعی و آبخیزداری با ۱۰ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال و پروژه‌های طرح هادی در روستاهای بخش مرکزی با بیش‌از یک میلیارد هزینه است.

◽️عبدالسلام مام‌عزیزی افزود: علاوه بر این طرح‌های شهرداری اشنویه شامل احداث دیوار محافظ شهری، احداث فاز دوم میدان میوه وتره‌بار، جدول‌گذاری معابر، آسفالت معابر شهری و طرح‌های شبکه بهداشت و درمان شامل ساختمان آی‌سی‌یو با بیش از پنج میلیارد ریال هزینه و روکش آسفالت محور اشنویه -پیرانشهر با ۴۰ میلیارد ریال نیز به همین مناسبت به بهره‌برداری رسید.

◽️معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی در حاشیه افتتاح این طرح‌ها اظهار داشت: با تلاش مسوولان نظام در طول ۴۲ سال گذشته باوجود همه محدودیت‌ها و تحریم‌ها طرح‌های زیادی افتتاح شده و شاهد پیشرفت‌های فراوانی در سطح کشور بودیم.

◽️علی مصطفوی افزود: در طول هشت سال گذشته بیش از ۵۵۰ هزار پروژه‌ عمرانی، خدماتی، صنعتی، تولیدی، ورزشی با هزینه ۱۴۰ هزار میلیارد ریال در کشور به بهره‌برداری رسیده‌است.

◽️وی ادامه داد: این پیشرفت‌ها و افتتاح طرح‌ها و ارایه خدمات نشان می‌دهد مسوولان باوجود تحریم‌های ظالمانه با تمام توان خود در راه عمران و آبادانی کشور تلاش کرده‌اند.

◽️معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: مقایسه نحوه عملکرد و خدمات بهداشتی ایران در ایام کرونایی کشور نیز نشان می دهد باوجود تحریم‌ها در سایه خدمات صادقانه کادر درمانی وضعیت کشورمان نسبت به سایر کشورها بسیار مناسب‌تر است.

◽️وی با انتقاد از کم توجهی مردم نسبت به پروتکل های بهداشتی نیز  گفت: کاهش استفاده از ماسک بین شهروندان و عادی‌انگاری در چنین شرایطی بسیار خطرناک است و باید مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه 

🔖دوشنبه — ۱۳ بهمن ماه ۹۹