برگزاری هفتمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان

برگزاری هفتمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان
برگزاری هفتمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز چهارشنبه یکم بهمن ماه، هفتمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و با حضور سایر اعضاء ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری با دستور کار زیر برگزار گردید.

دستور کار جلسه:
🔹 ارائه گزارش ادارات در خصوص میزان جذب اعتبار تخصیصی سال ۹۹
🔹 نهایی کردن پروژه های عمرانی آماده افتتاح و کلنگ زنی به منظور گرامیداشت دهه مبارک فجر و میزان آمادگی دستگاه های اجرایی شهرستان 

◽️در ابتدای جلسه میزان مصوب و جذب اعتبارات دستگاه های اجرایی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

◽️در ادامه فرماندار محترم با تبریک حلول ماه بهمن، ماه پیروزی خون بر شمشیر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : رشادت و اسقامت مردم ایران با رهبری داهیانه انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ ستودنی است  و ما بعنوان مسئول باید این رشادت ها را ارج بنهیم و سرلوحه کار خود قرار دهیم.

◽️مام عزیزی گفت: دولت تدبیر و امید در این هشت سال با وجود تحریم های ظالمانه و ددمنشانه، با  اختصاص اعتبارات در راستای عمران و آبادانی عملکرد مطلوب و قابل چشمگیری داشته است و در دهه مبارک فجر عملکرد دولت تدبیر و امید 《دولت یازدهم و دوازدهم》در تمام دستگاه های اجرایی شهرستان بصورت شفاف در قالب اینفوگرافی و نهایتا کارنامه پایانی دولت بصورت کتابچه در سال آینده جهت اطلاع عموم مردم ارائه خواهد گردید.

◽️مام عزیزی افزود: با تحولات منطقه و علیرغم همه مخالفت های داخلی و خارجی، توافق برجام در دولت جنایتکار آمریکا کامل به ثمر نرسید و انشاالله در آینده با رونق تولید و ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری مدظله العالی به ثمر خواهد نشست.

◽️فرماندار اظهار داشت: با توجه به انتخابات سال ۱۴۰۰ ( سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ) تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان آمادگی لازم جهت برگزاری باشکوه تر انتخابات را داشته باشند.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه