قدردانی فرماندار اشنویه از کادر درمانی شهرستان به مناسبت روز پزشک به پاس زحمات‌ آنان در طول سال به ویژه برای مقابله با کرونا

قدردانی فرماندار اشنویه از کادر درمانی شهرستان به مناسبت روز پزشک به پاس زحمات‌ آنان در طول سال به ویژه برای مقابله با کرونا

فرماندار اشنویه روز دوشنبه در این دیدار با اشاره به رشادت‌ها و فداکاری‌های پزشکان و مدافعان سلامت در ایام شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: پزشکان و اعضای کادر درمان، فداکارانه در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در حال خدمت به مردم هستند و این قشر خط مقدم رسیدگی به مراجعان و بیماران مبتلا به کرونا هستند و سختی کار آنان بر هیچ کس پوشیده نیست. لازم است از خدمات ارزنده و شبانه‌روزی تلاشگران عرصه سلامت که به حق این روزها، به دور از خانواده در جهت تامین و حفظ سلامت شهروندان با تمام توان در حال خدمت و فعالیت هستند، قدردانی کرد. 
در ادامه فرماندار افزود: در شرایطی که بیماری کرونا تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده است، مردم باید با خودمراقبتی و خودداری از حضور در مکان‌های شلوغ و پرچمعیت، کمک کادر درمانی باشند تا هرچه زودتر شاهد ریشه‌کنی این بیماری باشیم.
وی اضافه کرد: همیاری و تعاملی که این روزها در مسیر مقابله با ویروس کرونا بین شهروندان و مسوولان شهرستان شکل گرفته، ستودنی است و قدردان این تعهد، نوع دوستی و مسوولیت‌پذیری هستیم. جذب پنج دستگاه ونتیلاتور تخصیص یافته به بیمارستان این شهرستان و تسریع در امور مربوط به ساخت بیمارستان جدید و ساختمان سی‌تی اسکن این شهرستان از اولویت‌های بهداشت و درمان اشنویه است که نیاز به پیگیری دارد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه