معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:

توجه به بهبود معیشت، اشتغال زایی و محرومیت زدایی، اولویت دولت است

توجه به بهبود معیشت، اشتغال زایی و محرومیت زدایی، اولویت دولت است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: توجه به بهبود معیشت، اشتغال زایی و محرومیت زدایی اولویت نخست فرمانداران در شهرستان ها باشد.

جواد کرمی امروز در نشست مشترک فرمانداران استان با معاونین و مشاوران استاندار و مدیران ستادی استانداری که به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، افزود: فرمانداران با آغوش باز پیگیر تامین مطالبات بحق مردم و جبران عقب افتادگی ها در سطح شهرستان های استان باشند تا اهداف عالیه نظام را در آذربایجان غربی پیاده سازیم.

وی همچنین با تاکید بر پیگیری اجرای پروژه های سرمایه گذاری و رسیدگی به امورات مردم، خاطرنشان کرد: با رشد سرمایه گذاری در شهرستان ها، شاهد رفع بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی جامعه خواهیم بود و تامین مطالبات اقتصادی، در نهایت جلب رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر پیگیری احیای واحدهای راکد تولیدی نیز تاکید کرده و افزود: ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان های استان توسط فرمانداران برای جذب سرمایه گذار شناسایی و معرفی شود.

کرمی همچنین به اهمیت توسعه بخش های کشاورزی و معدن آذربایجان غربی اشاره کرده و ادامه داد: بهره برداری از معادن به عنوان پیشران توسعه استان و شهرستان ها مورد تاکید استاندار آذربایجان غربی می باشد که از سوی فرمانداران باید به صورت جدی پیگیری شود.

وی در پایان با گلایه از عملکرد برخی از بانک ها در ارائه تسهیلات و حمایت از توسعه استان، افزود: فرمانداران بر عملکرد بانک ها در ارائه تسهیلات به مردم و واحدهای تولیدی، نظارت جدی داشته باشند.