به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

نشست فرماندار اشنویه با جوانان شهرستان

نشست فرماندار اشنویه با جوانان شهرستان

به مناسبت هفته جوانان و روز جوان نشستی با حضور سید علی ترابی فرماندار اشنویه، مسئولین ادارات و جمعی از جوانان این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در اثنای این جلسه چند نفر از جوانان حاضر در جلسه به نمایندگی از جوانان شهرستان برخی از مشکلات و دغدغه های جوانان این شهرستان را مطرح کرده و از مسئولین شهرستان خواستار پیگیری و حل این مسائل شدند.

سید علی ترابی فرماندار اشنویه در این نشست گفت: جوانان دارای نقشی فزاینده در توسعه و پیشرفت جامعه هستند لذا مشورت و گفتگو با جوانان در پویایی جامعه و مسئولین قطعا موثر است.

فرماندار با بیان ویژگی و روحیه عدالت طلبی، صداقت، شفافیت صراحت، مطالبه گری در جوانان نسبت به سایر اقشار بالاتر است افزود : مطالبه باید بر اساس مطالعه دقیق باشد چرا که در غیر این صورت خود گفتمان مطالبه گری را از مسیر خود خارج می کند.

وی با بیان اینکه مجهز بودن به علم ونرم افزارهای روز در حوزه های کاری و تخصصی برای جوانان یک ضرورت است تصریح کرد: یکی از مشکلات کنونی عدم مجهز بودن به نرم افزارها در تخصص و حوزه کسب و کار است در حالی که یکی از فاکتورهای موفقیت در حوزه اشتغال نیز آگاهی به دانش و نرم افزارهای روز می باشد.

ترابی تاکید کرد: با وجود مسائل و مشکلات و تحریم های ظالمانه، کشور ما رو به پیشرفت است و جوانان باید امیدوار باشند و افق های پیشرفت را ببینید.

🔖 شنبه — 13 اسفند 1401