پیام تبریک فرماندار شهرستان اشنویه بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

پیام تبریک فرماندار شهرستان اشنویه بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
پیام تبریک فرماندار شهرستان اشنویه بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر @farmandari_oshnavieh

پیام تبریک فرماندار شهرستان اشنویه بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

 

@farmandari_osپیام فرماندار اشنویه به مناسبت سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر

 

      به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، سید علی ترابی فرماندار شهرستان اشنویه طی پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.

متن پیام بشرح ذیل می باشد :

 

       بسم الله الرحمن الرحیم

<< فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است >> (حضرت امام خمینی ره )

       سوم خرداد سالروز حماسه باشکوه آزادسازی خرمشهر نمادی از مظهر شجاعت، مقاومت و رشادت ملتی می باشد که با جانفشانی خویش حاضر نشدند تا ذره ای از خاک این مرز و بوم به دست بیگانه بیفتد .

 

آزادسازی خرمشهر درعملیات بیت المقدس ، در سایه‌ی استقامت، وحدت، همدلی و انسجام تمام نیروها و وعده الهی«اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم» تجلی یافت و برگ زرینی از دفتر افتخارات هشت سال دفاع مقدس، در برابر دیدگان جهانیان ترسیم و خرمشهر ، شهر خون آزاد شد .

مقام معظم رهبری نیز فرمودند: در فتح خرمشهر، نیروهای مسلح، با هماهنگی شگفت آور، پیچیده‌ترین تاکتیک‌ها را عمل کردند و روز فتح خرمشهر برای همه ما و برای تاریخ ما و آینده ما یک نمونه‌ی درس آموز و عبرت آموز است .

     اینجانب ضمن تکریم و ادای احترام به پیشگاه شهدای عزیزِ آزادسازی خرمشهر و تمام شهدای گرانقدر راه حق ، فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به عموم مردم شهیدپرور شهرستان اشنویه خصوصاً خانواده معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان تبریک عرض نموده و از درگاه پروردگار متعال برای ملت بزرگ ایران اقتدار و سربلندی روز افزون و برای شهدای والامقام آزادسازی خرمشهر، علو درجات و رحمت واسعه مسالت می نمایم .

 

             سید علی ترابی

     فرماندار شهرستان اشنویه

 

@farmandari_oshnaviehhnavieh