جلسه توجیهی نحوه تبلیغات کاندیداهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اشنویه و نالوس

جلسه توجیهی نحوه تبلیغات کاندیداهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اشنویه و نالوس
جلسه توجیهی نحوه تبلیغات کاندیداهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اشنویه و نالوس

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشنویه جلسه توجیهی نحوه تبلیغات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان و با حضور اعضاء محترم هئیت نظارت بر انتخابات،اعضاء محترم هیئت اجرایی، هیئت بازرسی و با حضور کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای اشنویه و نالوس روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دراین جلسه فرماندار اشنویه بیان داشت بقاء و پشتوانه حکومت ها حضور مردم درعرصه انتخابات است واین حضور تهدیدات خارجی وداخلی را خنثی می کند، سپس با تاکید بر رعایت قوانین انتخاباتی اظهار داشت: داوطلب های تایید صلاحیت شده باید ضمن مطالعه و آگاهی کامل به قوانین انتخابات، محدودیت های کرونا و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی را در ستادهای تبلیغاتی در دستور کار قرار دهند.

مام عزیزی در ادامه گفت: نامزدهای ششمین دوره شوراهای شهرهای شهرستان باید برنامه محور و برنامه های آنها قابلیت اجرا در جهت توسعه شهری را داشته باشند و همچنین در زمان تبلیغات شایعه پراکنی و علیه کاندیدای دیگر تبلیغ کردن جرم محسوب می شود.

فرماندار افزود: شبکه بهداشت و درمان در راستای جلوگیری از ورود به پیک بعدی کرونا به صورت دقیق رعایت پروتکل های ستادهای تبلیغاتی را بررسی و با مواردی که تخلف انتخاباتی محسوب شوند برخورد خواهد کرد و مسئولان بهداشت این شهرستان ناظر بر ستادها و فعالیت‌های انتخاباتی خواهند بود تا هرگونه فعالیت را که برخلاف دستورالعمل‌های بهداشتی است، گزارش دهند

مام عزیزی درادامه گفت: آمریکا ودشمنان قسم خورده نظام اسلامی و برخی تحرکات در داخل کشور در راستای حضور کمرنگ افراد در پای صندوق های رای است، ولی سیاست مردم آگاه، هوشیار و دانای ایران اسلامی و درک صحیح آنها، توطئه و نقشه شوم دشمنان را بر ملا خواهد کرد.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشنویه در خصوص نحوه تبلیغات انتخابات گفت: کاندیداها باید طبق دستورالعمل تبلیغات ستاد انتخابات کشور اقدام نموده و زیبایی شهر در زمان تبلیغات بسیار حائز اهمیت است و دیوار نویسی و شعار نویسی در هر مکانی به هر عنوان ممنوع بوده و نصب پوستر و تراکت فقط در مکان هایی که توسط شهرداری تعیین گردیده است امکان پذیر خواهد بود.

فرماندار اشنویه در جلسه توجیهی نامزدهای انتخاباتی اشنویه و نالوس نامزد های انتخاباتی شوراهای اسلامی را به رعایت قوانین انتخاباتی در تبلیغات انتخاباتی فراخواند.

در این جلسه رییس محترم دادگستری اشنویه و دادستان محترم عمومی و انقلاب اشنویه نیز توجه نامزدها به قانونگرایی، اخلاق اسلامی، سلامت انتخابات، فراهم ساختن زمینه انتخابات پرشور با حضور گسترده مردم را مورد تاکید قرار دادند.

🗳 کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشنویه