تجلیل فرماندار اشنویه از بازنشسته فرهنگی به مناسبت هفته معلم

تجلیل فرماندار اشنویه از بازنشسته فرهنگی به مناسبت هفته معلم
تجلیل فرماندار اشنویه از بازنشسته فرهنگی به مناسبت هفته معلم

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز یک شنبه نوزدهم اردیبهشت ماه، "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه بهمراه سرکار خانم جهانگیری مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم از بازنشسته فرهنگی تجلیل نمود.

در این دیدار فرماندار اشنویه اظهار داشت: معلمان و فرهنگیان قشر فرهیخته و اثرگذار جامعه هستند که همواره در بین آحاد جامعه دارای احترام بوده و مورد تکریم همگان هستند.

فرماندار اشنویه ضمن تقدیر از تلاش وافر همه فرهنگیان دلسوز برای ارتقاء دانش و فرهنگ و پرورش فرزندان ایران اسلامی گفت: معلمی شغل انبیاء الهی است و چراغ هدایت بشریت به دست پرتوان آنان پرفروغ و روشن است.

وی تصریح کرد: اگر امروز شاهد موفقیت جوانان ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی در سطح دنیا هستیم، این موفقیت ها نتیجه تلاش و دسترنج معلمان گرانقدر این سرزمین است.

مام عزیزی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در یک سال اخیر سختی ها و زحمات معلمان عزیز را دو چندان کرده گفت: عشق و علاقه به این شغل مقدس باعث می شود تا معلمان با وجود کاستی ها و مشقت های فراوان در عرصه مهم تعلیم و تربیت به خدمتشان ادامه دهند.

در پایان از طرف فرماندار و مدیریت آموزش و پرورش به جهت خدمت صادقانه آقای عبدالرحیم احمدی در عرصه شغل معلمی و تلاش و پیگیری های وافر و بی نظیر ایشان در انجمن خیرین مدرسه ساز شهرستان تقدیر بعمل آمد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه