دوازدهمین جلسه ستاد کرونا شهرستان اشنویه

دوازدهمین جلسه ستاد کرونا شهرستان اشنویه
برگزاری دوازدهمین جلسه ستاد کرونای شهرستان به ریاست فرماندار محترم و با حضور سایر اعضاء ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه این جلسه به ریاست فرماندار محترم و با حضور سایر ادارات ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه فرماندار با تمجید از همکاری وهمگامی خوب ادارات و سایر ارگان ها با بازرسین ستاد کرونا، خواستار همت و همکاری مجدد تمامی ادارات ،ارگان ها، اصناف و بازاریان با توجه به وضعیت وخیم ونگران کننده آمار مبتلایان جهت رعایت پروتکل های بهداشتی گردید. در ادامه مام عزیزی از زحمات کادردرمانی شهرستان و ازهمکاری واطلاع رسانی به موقع اصحاب رسانه شهرستان تقدیر وتشکرنمود وافزود لازم است اصحاب رسانه برای فرهنگ سازی رعایت فاصله گذاری وفرهنک زدن ماسک  باهماهنگی هم نسبت به ترویج این فرهنگ اقدام نمایند.
در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات به شرح ذیل اتخاذ گردید :
▪️تمامی مراکز آموزش عالی، حوزه های علمیه، فنی و حرفه ای، زبان سراها و کتابخانه ها، مهدهای کودک، استخر های سرپوشیده، اماکن متبرکه، مساجدو مصلی ها، آزمون های حضوری، ورزش های پر برخورد، قهوه خانه ها، چایخانه ها، سایر مراکز تفریحی، خانه های بازی از مورخ 5 تیرماه به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود.
▪️برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی و همایش ها به حالت تعلیق درآمده و برگزاری مراسم عروسی، تولد و ترحیم در اماکن عمومی و خصوصی از جمله خانه باغ ها به هر عنوان ممنوع می باشد.
▪️استفاده از ماسک در سطح تمامی دستگاه های اجرایی برای کارکنان و مراجعین دستگاه ها الزامی می باشد.
▪️استفاده از ماسک در محیط های سربسته، مراکز پرتراکم جمعیتی، میادین و بازارهای هفتگی، مساجد، حسینیه ها و اماکن مذهبی و .... مورد تأکید می باشد.
▪️شهرداران اشنویه و نالوس نسبت به نصب بنر درخصوص ماسک زدن جهت اطلاع رسانی به شهروندان در سطح شهر اقدام نمایند.
▪️چاپخانه های سطح شهر از چاپ هرگونه کارت عروسی خودداری نمایند.(در صورت مشاهده ویا گزارش بطور قانونی برخورد خواهد شد).

روابط عمومی فرمانداری اشنویه