برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان

برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان
برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه 
جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و با حضور آقای علی اکبری معاون محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی و سایر اعضاء کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

◽️در ابتدا آقای علی اکبری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اشنویه گفت، در سال جاری ۱۳۴ جلسه کارگروه در سطح استان با ۷۳۵ مصوبه برگزار و در مجموع ۵۰۰ مصوبه اجرایی و ۲۰۰ مصوبه در حال اجراست.

◽️وی افزود از مجموع ۶۴۰ پرونده بررسی شده تا کنون ۸۴ واحد تولیدی و صنعتی راکددر سطح استان به چرخه اقتصادی و تولید بازگشتند.و مشاغل ۱۹۱۴نفر هم تثبیت شده است.

◽️دکتر مام عزیزی فرماندار شهرستان اشنویه نیز در این جلسه با بی اثر خواندن تحریم های ظالمانه استکبار جهانی و دیگر دشمنان انقلاب اسلامی، از تلاشهای واحدهای تولیدی اشنویه که در سخت ترین شرایط تحریم های ظالمانه توانسته اند شرایط کاری خود را حفظ کنند قدردانی کرد.

◽️وی تعامل و هماهنگی واحدهای تولیدی و ادارات اقتصادی شهرستان و تقویت تعاملات با ادارات استان و بنیاد برکت را در راستای رفع موانع تولید و اشتغال پایدار در روستاها مهم عنوان و بر توجه مدیران واحدهای تولیدی و ادارات اقتصادی شهرستان به این مهم تاکید کرد.

◽️فرماندار شهرستان اشنویه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شروع به کار ناحیه صنعتی نالوس در سال ۱۴۰۰ گفت، در کارگروه های اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تاکنون ۱۲۰ واحد تولیدی جواز تاسیس اخذ کرده‌اند که در سال آینده این واحدها راه‌اندازی و شروع به کار خواهند کرد.

◽️خدادادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشنویه هم در این جلسه با تاکید بر حمایت قضایی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران و ضرورت استفاده از همه ظرفیت ها برای رونق تولید و اشتغال گفت، شناسایی عوامل مانع پیشرفت تولید و تلاش برای رفع  مشکلات تولیدی و اقتصادی، نظارت بر سلامت اداری، مبارزه با فساد اداری و مالی، پیگیری مشکلات کارخانجات و جلوگیری از تعطیلی و بیکار شدن واحدها از مواردی است که دستگاه قضایی به آن اهتمام ویژه‌ای دارد.

◽️وی افزود مراجع قضایی خارج از بخشنامه بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار به پرونده های واحدهای تولیدی مشکل دار رسیدگی نخواهد کرد.

◽️در این جلسه تعدادی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی اشنویه مسائل و مشکلات خود را با مسئولان در میان گذاشتند.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه