پیام تشکر فرماندار اشنویه بابت حضور مسئولین و مردم در راهپیمایی رژه خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن

پیام تشکر فرماندار اشنویه بابت حضور مسئولین و مردم در راهپیمایی رژه خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن
پیام تشکر فرماندار اشنویه بابت حضور مسئولین و مردم در راهپیمایی رژه خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن

متن پیام بشرح زیر است:

               بسم الله الرحمن الرحیم

◽️بار دیگر صدای گام های استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلبهای مملو از شور و ایمان شما مردم متدین و همیشه در صحنه اشنویه در راهپیمایی رژه خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن در این شرایط کرونایی، آن را به تجلی گاه و آوردگاه باشکوه و عظمت در برابر زیاده خواهی دشمنان انقلاب و نظام تبدیل کرد.

◽️حضور وحدت آفرین اقشار مختلف مردم فهیم و قدرشناس اشنویه در این حماسه، اقیانوسی بیکران از ایمان، همدلی و همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.

◽️بدون شک حضور پرشور و درخور تحسین شما ولی نعمتان اصلی انقلاب در لبیک به منویات مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری از تاریخ حماسه آفرینی های شما را رقم زد و با حضور گسترده و وصف ناپذیر خود تمامی دسیسه ها و نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی و آشکار ساختید.

◽️اینجانب متواضعانه و با تمام وجود پروردگار متعال را سپاس می گویم و از امام جمعه محترم شهرستان، فرماندهان محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی، اداره اطلاعات، گروهان مرزی نالوس در برگزاری مراسم ، شهرداران اشنویه و نالوس، مسئولین ادارات، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، و شما مردم غیرتمند و همیشه در صحنه شهرستان اشنویه کمال تشکر و قدردانی را می نمایم که چنین صحنه های زیبا و باشکوهی را آفریدید و تجسم عینی وحدت و استکبارستیزی را به نمایش گذاشتید.

◽️درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مسئولین و مردم مؤمن و همیشه در صحنه که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدّس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و در لبیک به فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) حماسه ای دیگر آفریدید و جهانیان را مبهوت حضور با شکوهتان کردید.

                 عبدالسلام مام عزیزی 
              فرماندار شهرستان اشنویه