برگزاری مراسم جشن گلریزان به آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد در اشنویه

برگزاری مراسم جشن گلریزان به آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد در اشنویه
برگزاری مراسم جشن گلریزان به آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد در اشنویه

۵۵۰ میلیون ریال کمک خیرین شهرستان در جشن گلریزان به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد در اشنویه 

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز شنبه یازدهم اردیبهشت آیین مراسم جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و با حضور امام جمعه محترم شهرستان، ریاست محترم دادگستری، دادستان محترم، انجمن حمایت از زندانیان، وکلا و خیرین بزرگوار شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دراین آیین فرماندار اشنویه اظهار داشت: خیرین شهرستان اشنویه همیشه در انجام کارهای خیر پیشتاز بوده و در راستای نهادینه کردن سنت حسنه و کارهای خیرخواهانه از جمله آزادی زندانیان جرایم غیرعمد فعالیت های گسترده ای صورت پذیرفته است که امیدواریم در ادامه نیز با هماهنگی و همدلی هم بتوانیم این عمل خیر در شهرستان اشنویه را پیش ببریم.

 وی تصریح کرد: انجام کارهای خیر از گذشته در فرهنگ غنی مردم ما وجود داشته است و همچنان این سنت حسنه ادامه دارد و امروزه هم می‌بینیم که در فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی کارهای نیک و خدا پسندانه از اولویت خاصی برخوردار است و در این خصوص با انتخاب انجمن حمایت از زندانیان اشنویه به عنوان انجمن برتر کشور در سال ۱۳۹۹ باید به اعضا انجمن و خیرین این دیار افتخار کرد و قدردان زحمات آنان بود.

فرماندار اشنویه با اشاره به اینکه کمک به خانواده‌های دردمند و ایجاد امید به خانواده‌های ناامید و روشن کردن چراغ خانواده‌هایی که به دلیل مشکلاتی در زندگی شان، هم اکنون در بند هستند، یکی از اولویت‌های اساسی جامعه ماست، افزود: احساس ما بر این است که کمک به خانواده هایی که سرپرست آنها بخاطر جرائم غیر عمد در زندان به سر می‌برند، از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

مام عزیزی در ادامه با ابراز گلایه از سخت گیری در بررسی صلاحیت کاندیداهای ششمین دوره شورای اسلامی توسط هیات محترم نظارت شهرستان، اظهار امیدواری کردند که هیات محترم نظارت استان مطابق قانون نسبت به تجدید نظر در بررسی صلاحیتها مساعدت لازم را داشته باشند تا باعنایت  به بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر لزوم مشارکت  حداکثری مردم در انتخابات پیش رو شاهد تحقق این موضوع در شهرستان باشیم و از مردم شریف و فرهیخته شهرستان خواست تا با انتخاب کاندیداهای اصلح و حضور پررنگ در انتخابات زمینه رشد و توسعه شهرستان را فراهم آورند.

 امام جمعه‌ محترم اشنویه، ریاست دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هر کدام در سخنانی با اشاره به آیات قرآن کریم و روایات اسلامی اهمیت دستگیری نیازمندان و نقش خیرین در کمک به زندانیان جرایم غیر عمد و حبس زدایی مطالبی بیان و از  مشارکت خیرین تشکر و قدردانی کردند.

۱۸۶خانواده در اشنویه تحت حمایت انجمن حمایت از زندانیان هستند که سال گذشته بیش از ۳۰۰میلیون تومان با حمایت خیرین برای این تعداد در قالب آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد، بسته های معیشتی و سایر هزینه شده است.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه