برگزاری جلسه بررسی پروژه های آموزش و پرورش

برگزاری جلسه بررسی پروژه های آموزش و پرورش
برگزاری جلسه بررسی پروژه های آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه جلسه بررسی وضعیت پیشرفت پروژه های در دست احداث آموزش و پرورش روز چهارشنبه مورخ ۱۷ دی ماه به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،  ناظر استانی، مدیر آموزش پرورش، شهرداران اشنویه و نالوس در محل فرمانداری تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه فرماندار گفت: با اشاره به اینکه همه مردم جامعه نسبت به یکدیگر مسئول هستند و نباید از هیچ اقدامی برای کمک به یکدیگر دریغ کنند، خوشبختانه مجمع خیرین مدرسه ساز با آگاه سازی جامعه در گامی بلند در راستای تعمیق شناخت و اهمیت توجه به امر مدرسه سازی برداشته اند و هدف از این کار آگاه سازی خیرین و مردم با امر پسندیده مدرسه سازی و تجهیز مدارس است، وقتی افراد با آثار با برکت توسعه تعلیم و تربیت آشنا شوند آن وقت می‌توان جامعه‌ای پویا داشت و شاهد فعالیت بیشتر نیکوکاران بود.

در ادامه فرماندار افزود: بهترین سرمایه گذاری برای ارتقاء سطح فرهنگی و علمی دانش آموزان، امر پسندیده مدرسه سازی است و مسئولین ذیربط باید برنامه‌های خاصی برای رشد و توسعه مدرسه سازی در نظر داشته باشند و تلاش کرد با برگزاری جلسات مختلف نظر افراد جامعه و سایر نیکوکاران به امر تجهیز، نوسازی و ساخت مدارس جلب شود تا بتوان شاهد ارتقاء سطح عرصه تعلیم و تربیت در شهرستان اشنویه باشیم.

🔺در این جلسه ۱۴ پروژه مورد بررسی قرار گرفت:

🔹 پروژه ۱۴ کلاسه متوسطه واقع در شهرک یاسا با ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی برای هفته دولت ۱۴۰۰ آماده تحویل شود.پروژه ۶ کلاسه ابتدایی شهرویرانی با عملکرد خوب پیمانکار در حال اجرا است و پیشروی ۳۰ درصد دارد.
🔹 پروژه های خیری ۹ کلاسه سنگان و ۶ کلاسه ده شمس با پیشرفت مناسب در حال اجراو اتمام سهم ۳۰ درصد خیر می باشد که در سال ۱۴۰۰ جهت انجام تعهدات ۷۰ درصدی تحویل نوسازی خواهند شد.

🔹 مدرسه ۶ کلاسه امیر عشایری نالوس پیمانکار در حال ادامه کار از بخش تعهدات نوسازی می باشد .و مبلغ ۳۷۱ میلیون تومان از اعتبارات شهرستانی به این پروژه تعلق گرفته است .
در ادامه پیگیری احداث هنرستان کشاورزی در نالوس پیگیری واگذاری زمین زمین از اداره مسکن و شهرسازی تسریع یابد.
🔹 توسعه مدرسه خوارزمی نالوس با تامین اعتبار از طرف خیر بزرگوار جناب آقای کاوه حسین زاده با افزایش ۲ کلاس در حال اجرا می باشد و برای مهر ۱۴۰۰ آماده بهره برداری خواهد شد.

🔹 در روستای حسن آباد به دلیل عدم تخصیص زمین در محوطه خود روستا کلنگ زنی و آغاز به کار ساخت و ساز مدرسه ۴ کلاسه توسط خیر بزگوار خانم قاسمی در بهمن ۱۳۹۹ در همان محل مدرسه قبلی انجام خواهد گرفت.

🔹 در روستای میرآباد ساخت مدرسه دوباره به مناقصه خواهد رفت و پیمانکار جدید با نقشه جدید آغاز بکار خواهد نمود.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه