برگزاری بیست و ششمین جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا

برگزاری بیست و ششمین جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا
برگزاری بیست و ششمین جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه، بیست و ششمین جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا با دستور کار هماهنگی و اجرای طرح محدودیت های کرونا به ریاست مام عزیزی فرماندار اشنویه و با حضور شورای محترم تامین و سایر اعضاء ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

— ابتدا دکتر زرزا مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان اشنویه به گزارش اپیدمیولوژیک بیماری کووید ۱۹ در شهرستان اشنویه پرداخت.

— در ادامه فرماندار محترم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر درمانی و  همکاران ستاد شهرستانی کرونا و ابراز نگرانی از شیوع کرونا در سطح شهرستان با توجه به سطح بندی شهرستان های استان و اعلام وضعیت قرمز اشنویه از طرف ستاد استانی مقابله با کرونا، خواستار اجرای کامل محدودیت ها در گروه های شغلی مورد نظر  و جلوگیری از تجمعات مذهبی، ترحیم و عروسی در سطح شهرستان شدند.

— در ادامه مام عزیزی گفت: دستورالعمل های مربوط به سطح قرمز در اشنویه همراه با سایر شهرستان ها اجرا و با متخلفین با قاطعیت برخورد خواهد شد و با رعایت کامل پروتکل ها به مرور وضعیت اشنویه نارنجی و زرد خواهد شد و با مطلوب شدن وضعیت، سایر گروه های شغلی و اصناف می توانند نسبت به بازگشایی و ادامه فعالیت اقدام نمایند.

موارد مورد بحث و پیگیری و مصوب بیست و ششمین جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا:

🔹 عدم برگزاری مراسمات و مناسبت ها و برخورد قاطع با متخلفین برگزار کنندگان عروسی، مجلس ترحیم و نظارت دقیق بر عدم اجرای مراسمات توسط اکیپ بازرسان کرونا و در بخش های مرکزی  و نالوس توسط بخشداران و با همکاری دهیاران
🔹 منع تردد در شهرهای قرمز و نارنجی و در صورت تردد در شهر های قرمز یک میلیون تومان و شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.
🔹 گروه شغلی یک مجاز به فعالیت بوده و گروه های شغلی ۲،۳،۴ بطور کامل کامل تعطیل خواهند بود.
🔹 هر اداره مسئول پایش و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی اداره مربوطه و سایر زیر مجموعه می باشد.
🔹 تردد از اول آذر ماه برای کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح ممنوع می باشد.
🔹 حضور کارکنان در کلیه ادارات به غیر از ادارات خدمات رسان، در وضعیت قرمز با یک سوم، وضعیت نارنجی یک دوم و وضعیت زرد دو سوم خواهد بود.


روابط عمومی فرمانداری اشنویه

پنجشنبه _ ۲۹ آبان ماه ۹۹