دیدار فرماندار اشنویه با دو جانباز سرافراز و خانواده شهید مدافع سلامت اشنویه

دیدار فرماندار اشنویه با دو جانباز سرافراز و خانواده شهید مدافع سلامت اشنویه
دیدار فرماندار اشنویه با دو جانباز سرافراز و خانواده شهید مدافع سلامت اشنویه

 

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز دوشنبه ۱۶ فروردین، "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه بهمراه امام جمعه محترم شهرستان، اعضای محترم شورای تامین و مسئولین محترم ادارات شبکه بهداشت و درمان و بنیاد شهید و امور ایثارگران اشنویه، به مناسبت روز جانباز با دو جانباز سرافراز و خانواده شهید مدافع سلامت اشنویه دیدار کردند.

◽️در این دیدار فرماندار شهرستان با بیان اینکه جانبازان مصداق بارز از خودگذشتگی، فداکاری و عشق به میهن خود هستند و با حضور در جبهه ها، اعضای بدن خود را تضمین بخش انقلاب مقدس اسلامی کردند و ما را در جنگ نظامی به پیروزی رساندند و امروز ما به عنوان مسئولین این نظام مقدس وظیفه داریم به جانبازان سرافراز خدمت کنیم و مشکلات آنها را تا حد توان برطرف نماییم و آنرا توفیقی ارزشمند و لذت بخش میدانیم.

◽️در ادامه فرماندار اشنویه با حضور در منزل شهید خدمت و مدافع سلامت، شهید فرهاد احمدزاده، ضمن تجلیل از ایثار شهدای گرانقدر مدافع سلامت گفت: وقوع بحران زیستی و شیوع ویروس کرونا باعث شد تا خدمتگزاران جامعه درمانی کشور و همچنین شهرستان اشنویه همچون رزمندگان دوران دفاع مقدس با از خودگذشتگی، جلوه‌هایی از ایثار را رقم بزنند.

◽️"دکتر مام عزیزی" تصریح کرد: حضور فعالانه، خالصانه و ایثارگرانه پزشکان، پرستاران، بهیاران و کادر درمانی این شهرستان به عنوان مدافعان سلامت ستودنی است و ملحق‌شدن شهید گران‌قدر فرهاد احمدزاده از شهرستان اشنویه به پرچم‌ داران شهدای خدمت کشور در اذهان باقی می‌ماند.

◽️وی تصریح کرد: شهدای مدافع سلامت و بهداشت همچون مجاهدان دوران دفاع مقدس با ازخودگذشتگی، زمینه‌های ترویج بهداشت و سلامت شهروندان در مقابله با شیوع ویروس کرونا و بحران‌های زیستی را رقم زده‌اند و این مهم در گنجینه افتخارات و حافظه تاریخی مردم شریف ایران اسلامی به یادگار باقی خواهد ماند.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه