در راستای اجرای طرح آجر_به_آجر تفاهم نامه ساخت و تجهیز 22 باب کلاس درس توسط خیرین نیک اندیش اشنویه امضا شد .

در راستای اجرای طرح آجر_به_آجر  تفاهم نامه ساخت و تجهیز 22 باب کلاس درس توسط خیرین نیک اندیش اشنویه امضا شد .
در راستای اجرای طرح آجر_به_آجر تفاهم نامه ساخت و تجهیز 22 باب کلاس درس توسط خیرین نیک اندیش اشنویه امضا شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشنویه گفت: در راستای اجرای طرح "آجر به آجر"، تفاهم‌نامه ساخت و تجهیز ۲۲ باب کلاس درس با مشارکت خیّران نیک‌اندیش این شهرستان امضا شد. 

شیرین جهانگیری افزود: بر همین اساس، تفاهم ساخت و تجهیز مدرسه ۹ کلاسه روستای "سیدآباد"، توسعه مدرسه ۲ کلاسه دبیرستان خوارزمی، ساخت مدرسه خیران مشارکتی "حسن‌آباد" و ساخت مدرسه خیران مشارکتی شهرک فرهنگیان به ترتیب با خیران نیک‌اندیش، "خالق تنها"، "کاوه حسین‌زاده"، "مریم قاسمی" و " لقمان عبدالله‌زاده" منعقد شد.

وی اضافه کرد: طرح "آجر به آجر" با هدف گسترش فرهنگ مشارکت مردمی و بسترسازی برای جلب کمک آحاد مردم در امر مدرسه‌سازی در دستور کار این مدیریت قرار دارد که برای اولین بار در کشور اجرا می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشنویه بیان کرد: هم‌اکنون ۱۲ پروژه در قالب ۵۷ کلاس درس در شهرستان مرزی اشنویه نیز در حال اجراست که پیش‌بینی می‌شود چهار مدرسه با ۲۰ کلاس درس در سال جاری تحویل آموزش ‌و پرورش این شهرستان شود.

در اشنویه، ۱۳۴ مدرسه با ۶۸۰ کلاس درس وجود دارد که در مجموع ۱۴ هزار و ۹۷۷ دانش‌آموز در پایه‌های مختلف تحصیلی در آن تحصیل می‌کنند؛ ‌هزار و ۱۶ معلم کار آموزش به این دانش‌آموزان را برعهده دارند.