بازدید فرماندار اشنویه از روند واکسناسیون در شهرستان

بازدید فرماندار اشنویه از روند واکسناسیون در شهرستان
بازدید فرماندار اشنویه از روند واکسناسیون در شهرستان

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز شنبه سی ام مرداد، "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ضمن بازدید از محل واکسیناسیون در سالن شهدای غزه، واکسن خود را طبق زمانبندی تزریق کردند.

مام عزیزی در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان گفت: استقبال شهروندان و روستاییان گروه هدف جهت تزریق واکسن کرونا  در حد مطلوب نمی باشد و نیاز است تبلیغات سمعی و بصری جهت حضور واجدین شرایط و تزریق واکسن به نحو ممکن انجام شود.   

فرماندار گفت: در شهرستان اشنویه واکسن به تعداد کافی وجود دارد و با توجه به عدم مراجعه تمام افراد (گروه هدف) به مراکز تزریق واکسن، از عموم مردم عزیز شهرستان درخواست نمود جهت ثبت نام و زدن واکسن کرونا به مراکز مربوطه مراجعه نمایند.

وی گفت: با توجه به وضعیت حاد کرونا به ویژه ویروس دلتا کرونا در سطح کشور و قرار گرفتن شهرستان اشنویه در وضعیت قرمز کرونا، مردم شریف شهرستان از تجمع و برگزاری هرگونه مراسم و دورهمی ها جدا خودداری نموده و ضمن رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، از ترددهای غیر ضرور پرهیز نموده تا خود و دیگران را از ابتلا به بیماری خطرناک کرونا محفوظ دارند.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه