به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره)

دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه با فرماندار شهرستان

دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه با فرماندار شهرستان
امیر قزلباش رئیس کمیته امداد امام خمینی اشنویه بهمراه کارکنان اداره مربوطه به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد با سید علی ترابی فرماندار اشنویه دیدار کرد.

در این دیدار سید علی ترابی فرماندار اشنویه اظهار داشت: تلاش های کمیته امداد عبادتی ارزشمند است چرا که کمک به ضعفا و سائلین عبادت است و این نهاد توانسته است بسیار رضایتمند عمل کند.

فرماندار اشنویه نهاد مقدس کمیته امداد را یادگار حضرت امام راحل جهت رفع محرومیت از جامعه اسلامی دانست و ضمن تأکید بر ضرورت خدمت رسانی به محرومین گفت: باید با مدیریت اصولی و صحیح در جهت حمایت از خانواده های بی بضاعت گام برداشته شود.

ترابی به مشکل بیکاری، اشتغال جوانان و مددجویان در شهرستان اشاره کرد و گفت: باید تلاش شود تا با مشارکت و حمایت مددجویان و با آموزش های لازم و پرداخت تسهیلات زمینه اشتغال جوانان در شهرستان فراهم شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اشنویه، خدمات رسانی به محرومین و نیازمندان و تلاش برای توانمند کردن آنان را از مهمترین شاخصه های کمیته امداد دانست و تصریح کرد: مشارکت مردم و خیرین در عرصه ارائه خدمات مطلوب این نهاد به مددجویان می تواند موفقیت هرچه بیشتر اقدامات و فعالیت های این نهاد را رقم بزند. در ادامه رئیس کمیته امداد اشنویه گزارشی از عملکرد و اقدامات اداره مربوطع در سال جاری را ارائه نمود.