برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کنکور 1400

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کنکور 1400
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کنکور 1400

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه جلسه برنامه ریزی و هماهنگی کنکور ۱۴۰۰ در شهرستان اشنویه به ریاست دکتر تمری معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر ادارات ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر تمری در جلسه هماهنگی، برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰ را از بزرگترین رخداد های علمی کشور برشمرد و بر حساسیت و نگاه ویژه دستگاه های متولی برای برگزاری کنکور تاکید کرد.

معاون فرماندار از دستگاههای اجرایی از قبیل آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی، ادارات خدمات رسان  و... خواست تا با برنامه ریزی دقیق و موثر زمینه برگزاری کنکوری باشکوه را فراهم‌نمایند.

در سال جاری ۱۷۷۰ داوطلب کنکور در اشنویه با هم رقابت می‌کنند که از این تعداد، ۹۳۷ نفر دختر و ۸۳۳ نفر پسر هستند که با هم به رقابت می‌پردازند.

آزمون سراسری در اشنویه نظیر سایر شهرهای ایران از تاریخ ۹ تا ۱۲ تیر ماه در گروه های هنر، ریاضی، علوم انسانی، علوم تجربی و زبان های خارجه و در سه حوزه اصلی برگزار می شود. 

در گروه آزمایشی هنر ۷۹ داوطلب دختر و ۲۷ داوطلب پسر،در گروه آزمایشی ریاضی ۳۵ داوطلب دختر و ۴۸ دواطلب پسر،در گروه علوم انسانی ۴۲۱ داوطلب دختر و ۴۰۴ داوطلب پسر در گروه علوم تجربی ۲۹۲ داوطلب دختر و ۲۵۲ داوطلب پسر،زبان‌های خارجه ۱۱۰ داوطلب دختر و ۱۰۸ داوطلب پسر با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 تمامی سالن‌ها و مراکز آزمون به صورت کامل ضدعفونی می‌شوند و کارشناسان بهداشت نیز در محل آزمون حضور دارند تا آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه