برگزاری مراسم جلوه های ویژه معلمی 1400

برگزاری مراسم جلوه های ویژه معلمی 1400
برگزاری مراسم جلوه های ویژه معلمی 1400

نقش اساسی معلمان در دوران کرونا بیش‌از پیش نمایان شد.

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه به مناسبت دوازدهم اردیبهشت گرامیداشت روز معلم، مراسم جلوه های ویژه معلمی ۱۴۰۰ به ریاست "دکتر مام عزیری" فرماندار اشنویه و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 فرماندار اشنویه در این مراسم گفت: تلاش‌های مستمر و بی‌وقفه معلمان در امر آموزش‌های مجازی دانش‌آموزان در دوران تعطیلی مدارس بر اثر شیوع بیماری کرونا ستودنی است و نقش اساسی معلمان در این دوران بیش‌از پیش نمایان شد.

عبدالسلام مام‌عزیزی اظهار داشت:  معلمان در هر شرایطی به رسالت تعلیم و تربیت خود عمل می‎‌کنند و فداکاری و ایثارگری معلمان در دوران کرونا غیرقابل چشم پوشی است.

وی افزود: تربیت همه ما برعهده معلمان است و خدمات و نقش آنان در گذشته، حال و همچنین آینده همه انسان ها و جوامع تاثیرگذار است.

فرماندار اشنویه ادامه داد: خوشبختانه طی هشت سال گذشته روند ساخت مدارس و افزایش کلاس درس در این شهرستان از سیر صعودی چشمگیری برخوردار بوده و از سال ۱۳۹۲ تاکنون ۹۱ کلاس درس به مجموعه فضای آموزشی این شهرستان افزوده شده است و علاوه بر این هم اینک ۸۲ کلاس درس دیگر نیز در حال احداث است.

مام‌عزیزی افزود: سه مدرسه خیرساز نیز در روستاهای "ده‌شمس"،"سنگان" و "نالوس" در حال احداث هستند و پیشرفت فیزیکی این مدارس نیز مناسب است.

وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات امری اساسی و موجب یاس دشمن است، افزود: امیدواریم با تایید صلاحیت افراد واجد شرایط، سیاست تعدد و تکثر که موجب پویایی انتخابات می‌شود، انجام شده و زمینه برای انتخاباتی باشکوه فراهم شود.

مدیر آموزش و پروزش اشنویه نیز در این مراسم گفت: دبیران و معلمان اشنویه نیز همانند سایر شهرستان‌ها در ایام شیوع کرونا با صبر و استقامت و عزم و اراده راسخ با  بهره‌گیری از جدیدترین شیوه‌های تدریس، آموزش در فضای مجازی را به خوبی انجام دادند.

شیرین جهانگیری افزود: از ابتدای شیوع کرونا و با شناسایی دانش‌آموزان نیازمند و همت ادارات و ارگان‌ها و مساعدت خیران، تاکنون ۲۷۳ تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند تهیه شده‌است.

وی ادامه داد: یک‌هزار و ۹۰ نیروی شاغل در این شهرستان در عرصه آموزش و پرورش فعالیت دارند و ۱۵ هزار ۶۲۳ دانش آموز نیز در این شهرستان وجود دارد.

در پایان این مراسم از ۱۲ معلم نمونه به صورت نمادین تقدیر شد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه 

🔖چهارشنبه — ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰