دیدار مدیرکل فنی و حرفه ای استان با فرماندار اشنویه

دیدار مدیرکل فنی و حرفه ای استان با فرماندار اشنویه
دیدار مدیرکل فنی و حرفه ای استان با فرماندار اشنویه

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز سه شنبه ۲۳ دی ماه، آقای محمد سلیم عباسی مدیرکل محترم فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی با حضور در فرمانداری اشنویه با "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه دیدار کرد.

◽️در ابتدا مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای در نه ماهه سال جاری در زندانها و ندامتگاهها، پادگانها و یگان های نظامی و آمزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در استان خبر داد و هدف از ارائه این آموزش ها را  کاهش آسیب های اجتماعی، توانمند سازی و ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال ایجاد انگیزه ، امید به زندگی عنوان کرد.

◽️در ادامه فرماندار اشنویه ضمن عرض خیر مقدم در این دیدار اظهار داشت پیشرفت علم و لزوم استفاده از تکنولوژی های جدید نیازمند نیروی کار ماهر و متخصص است. رمز موفقیت در دنیای امروز نیازمند نگاه مهارت محور به حوزه اشتغال است. ظرفیتها و پتانسیلهای موجود در شهرستان، نیازمند برنامه ریزی های ویژه در حوزه مهارت آموزی است. 

◽️مام عزیزی افزود: سر و سامان دادن سهم اشتغال نیازمند ارائه آموزشهای تخصصی است. ارائه آموزش و مدرک معتبر فنی به کارگران شاغل با استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی،معرفی کارآموز به واحدهای تولیدی و قبول مسئولیت بیمه مدنی و ارائه مدرک معتبر، ارائه مدرک کار آموزی ویژه در قالب همایش های شهرک ها و واحدهای تولیدی، پاسخگویی به نیاز موسسات آموزشی و واحدهای تولیدی در حوزه مهارت آموزی و برگزاری جلسات شورای مهارت در شهرستان می تواند عامل اشتغالزایی و کسب و کار برای جوانان باشد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه