برگزاری مراسم قرعه کشی قطعات زمین های طرح اقدام ملی مسکن اشنویه

برگزاری مراسم قرعه کشی قطعات زمین های طرح اقدام ملی مسکن اشنویه
برگزاری مراسم قرعه کشی قطعات زمین های طرح اقدام ملی مسکن اشنویه

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز یکشنبه بیست و ششم بهمن، مراسم قرعه کشی قطعات زمین های طرح اقدام ملی مسکن اشنویه با حضور "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، نماینده دادستان، مسئولین اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اشنویه، رئیس اداره راه و شهرسازی اشنویه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

◽️فرماندار با اشاره به اهمیت موضوع تامین مسکن تاکید کرد: کلیه ادارات خدمات رسان به ویژه شهرداری می بایست مراحل عملیاتی شدن پروژه را هموار و نسبت به تامین خدمات زیربنایی از قبیل آب و برق و گاز  با مجری پروژه که بنیاد مسکن شهرستان است همکاری لازم را داشته باشند.

◽️مام عزیزی ادامه داد: در این طرح با همکاری و اقدام خوب اداره راه و شهرسازی اشنویه زمین های مورد نظر تامین گردیده است.

◽️وی به ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن اطمینان داد که برای همه کسانی که شرایط لازم را داشته و مراحل ثبت نام و ودیعه گذاری آنها تمام شده تامین زمین پیگیری خواهد شد و ابراز امیدواری کرد با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه ها هرچه سریعتر ساخت آنها شروع شود.

◽️در این قرعه کشی از ۸۹ نفر ثبت نام کننده ای که اقدام به ودیعه گذاری کرده بودند به قید قرعه برای ۶۵ نفر در ۱۳ قطعه زمین مسکن اختصاص یافت.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه