پیام فرماندار اشنویه به مناسبت روز جهانی قدس

پیام فرماندار اشنویه به مناسبت روز جهانی قدس
پیام فرماندار اشنویه به مناسبت روز جهانی قدس

روزالهی قدس در واقع آیینه تمام نمای روحیه نوع دوستی مسلمانان و سمبل وحدت آنان می باشد که در تاریخ جهان اسلام ماندگار شده است.

 این روز که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان تاریخی بنیانگذارکبیر جمهوری اسلامی ایران ، "روز جهانی قدس" نامیده شده ، روز جوش و خروش جهان اسلام علیه رژیم غاصب و اشغالگری است که جز کشتار و تخریب چیز دیگری را به همراه نداشته و در این سالها با تجاوز به مناطق فلسطینی نشین و ایجاد تفرقه بین مسلمین، شاهد شهادت تعداد بی شماری از برادران و خواهران دینی به دست مزدوران و صهیونیست ها می باشیم. 

 در بیان اهمیت این روز عظیم، حضرت امام خمینی(ره) از آن با عنوان روز حیات اسلام ، یاد کرده و فرمودند:"روز قدس روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود". 

بی تردید قشرهای مختلف مردم روزه دار و متدین شهرستان اشنویه در این روز همدل و همگام با مردم متدین و همیشه در صحنه کشور، همپای امت اسلامی و تمام آزاد اندیشان جهان و با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) ، برای نابودی صهیونیسم و هم پیمانانش و پیروزی اسلام و مسلمین دعا خواهند کرد. 

امید آنکه این روز جهانى , تمام مسلمانان جهان را در صف واحد قرار داده و آرزوى دیرین امام راحل (ره ) براى رهایى قدس، عملى گردد.

                      عبدالسلام مام عزیزی 
                   فرماندار شهرستان اشنویه