پیام تبریک فرماندار شهرستان اشنویه بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

پیام تبریک فرماندار شهرستان اشنویه بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس
بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس فرماندار شهرستان اشنویه پیام تبریک صادر کرد

پیام تبریک فرماندار شهرستان اشنویه بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس 

 

 متن پیام بدین شرح است: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

هفته دفاع مقدس، یادآور رشادت و مجاهدت رزمندگانی است که با نثار خون پاک خود از دین، شرف، حریت و کیان این مرز و بوم دفاع کردند و جان ارزشمند خویش را بر طبق اخلاص در این راه عزت آفرین، جانانه و شجاعانه تقدیم کردند.

 

هشت سال دفاع مقدس، روایتی از دوران طلایی و پر افتخار ملتی است که صبر، عزت، وحدت و همدلی را پیشه خود نمود و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.

 

بدون شک نشر و ترویج ارزش های دفاع مقدس در گام دوم انقلاب طبق منویات مقام معظم رهبری از مهمترین ضروریات جامعه بویژه برای تقویت اراده جوانان و نوجوانان جهت مقابله با جنگ نرمی که از سوی معاندان نظام طراحی شده به شمار می رود و باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته در بین نسل امروز نهادینه شود. 

 

 

اینجانب ضمن پاسداشت فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس و تبریک و تهنیت این ایام غرور آفرین به خانواده های شهدا، ایثارگران، آزادگان رزمندگان و مردم انقلابی شهرستان اشنویه که هر کدام به نوعی قهرمانانه در مقابل جبهه متحد استکبار در دفاع از تمامیت ارضی کشور ایستادند گرامی داشته و توفیق همگان را در مسیر تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، تحت هدایت های حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری " مدظله العالی " از درگاه پروردگار قادر متعال آرزومندم.

 

              سید علی ترابی

       فرماندار شهرستان اشنویه