دومین جلسه برنامه ریزی گرامیداشت دهه فجر شهرستان

دومین جلسه برنامه ریزی گرامیداشت دهه فجر شهرستان
به ریاست سید علی ترابی فرماندار اشنویه و با حضور سایر اعضاء و مسئول کمیته ها در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سید علی ترابی فرماندار اشنویه در دومین جلسه برنامه ریزی گرامیداشت دهه فجر شهرستان گفت: بر اساس فرموده ریاست جمهور اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه واکنشی به هوشیاری مردم در ناکام گذاشتن توطئه اخیر برای به آشوب کشیدن ایران بوده و توطئه مذبوحانه جدید علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مثل همیشه محکوم به شکست است.

وی ادامه داد: سپاه همیشه مردمی پاسداران انقلاب اسلامی اقدامات موثر و سازنده در تمامی زمینه ها داشته است که نمونه بارز آن جنگ با تروریسم و داعش بوده که اگر جانفشانی ها و رشادت های آنان خصوصا سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نبود، اکنون ما در این امنیت و آرامش نبودیم.

فرماندار اظهار داشت: دشمن بر نمی تابد پیشرفت این نظام در خدمت رسانی به مردم را ببیند و در اقدامی ناشایست مجموعه ای را که با تروریسم مبارزه می کند تروریست معرفی کند. سپاه اقدامات موثر همچون طرح شهید سلیمانی در مبارزه با ویروس کرونا و کمک به مجموعه بهداشت و درمان انجام داده و تاکنون سپاه اشنویه 20 هزار بسته معیشتی برای کمک به نیازمندان در بین مردم توزیع کرده است.

ترابی افزود: با توجه به فرارسدن چهل و چهارمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، مسئول کمیته ها با همکاری و همفکری و برنامه ریزی دقیق در اجرای مراسمات و فضا سازی با هدف نشاط اجتماعی و آگاه سازی مردم از اقدامات دولت اقدام نمایند.