برگزاری نشست هم اندیشی اجتماعی شهرستان به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و با حضور معتمدین شهرستان

برگزاری نشست هم اندیشی اجتماعی شهرستان به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و با حضور معتمدین شهرستان
برگزاری نشست هم اندیشی اجتماعی شهرستان به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و با حضور معتمدین شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز شنبه ۲۷ دی ماه نشست هم اندیشی اجتماعی به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و تعدادی از معتمدین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

مباحث جلسه:
🔹 بررسی پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در شهرستان جهت بهبود وضعیت اقتصادی 
🔹 بررسی مشکلات و ارائه راهکار جهت موفقیت تیم فوتبال کانیاو اشنویه در لیگ دسته سه کشوری 

◽️ در ابتدا فرماندار اشنویه ضمن خیر مقدم با ارائه مشکلات کلیدی شهرستان و با توجه به پتانسیل ها، اظهار داشتند: با یاری خداوند متعال و حمایت و همراهی شما مردم فرهیخته،  این فرمانداری عزم راسخ دارد با تکیه بر منابع خدادادی و ظرفیت های موجود در شهرستان، قطار توسعه شهرستان را سرعت بخشیده و امیدواریم با همدلی و همراهی تمامی دست اندرکاران و دلسوزان شهرستان بتوانیم گامهای استوار و ماندگار جهت ایجاد و توسعه اشتغال پایدار، ایجاد ارزش افزوده، بهبود وضعیت اقتصادی، وضعیت بیکاری جوانان و نهایتا نشاط و شادابی روز افزون در شرایط سخت اقتصادی فعلی برداریم.

◽️در ادامه فرماندار در خصوص مشکلات تیم فوتبال کانیاو اظهار داشت موفقیت هر گروهی تا حد زیادی به دانش، مهارت و توانایی اعضای گروه بستگی دارد. پیدا کردن افراد نابغه برای هر شغلی اولین مرحله خلق همکاری های بی نظیر انسانی است. گروه های بزرگ را کسانی می سازند که از جذب افراد بهتر از خودشان نمی هراسند.

◽️ مام عزیزی افزود: امروزه، با رشد روزافزون رسانه های جمعی و تبدیل شدن فوتبال به یک صنعت پرطرفدار و همه گیر شدن آن، سرمایه گذاری مادی و معنوی در این زمینه قطعا امری سود آور می باشد. داشتن یک تیم منسجم با بازیکنان متعصب و پرتلاش و باشگاه موفق می تواند منجر به جذب اسپانسر جهت رفع منابع مالی می گردد. مسلما سرمایه گذار منطقی و پرورش بازیکنان پایه ای می تواند آینده فوتبال تیم کانیاو اشنویه را تضمین کند.

◽️ در پایان از طرف معتمدین حاضر در نشست مبالغی به عنوان کمک مالی به تیم فوتبال کانیاو اهدا گردید و با پیشنهاد معتمدین مقرر گردید جلساتی با سایر معتمدین شهر و روستا و پیشکسوتان فوتبال شهرستان جهت ارائه راهکار های موثر و درآمد پایدار جهت موفقیت تیم فوتبال کانیاو برگزار گردد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه