پیام تبریک فرماندار اشنویه به مناسبت عید سعید فطر

پیام  تبریک فرماندار اشنویه به مناسبت عید سعید فطر

 « فرماندار اشنویه باصدور پیامی عید فطر را تبریک گفتند »


بسمه تعالی 

خدای سبحان را شاکریم که فرصتی عطا فرمود تا رمضانی دیگر را بر آستان کبریاییش سجده گذاریم و دست دعا بر عرش ملکوتیش برآریم و طلب رحمت نماییم تا در پناه قرب حضرتش مسیر رستگاری را بپیماییم.
آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان بویژه شما مردم موحد، مومن اشنویه و با امید به فضل الهی که مهر قبولی طاعات و عبادات این خجسته ماه؛ بویژه لیالی متبرک قدر پرونده اعمالمان را اعتباری دیگر بخشیده باشد ، فرا رسیدن بشارت و رحمت خداوندی؛ عید سعید فطر، جشن توفیق تزکیه، تقوا و ایمانداری را به آحاد امت اسلامی و مردم نجیب و فهیم شهرستان اشنویه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم. 
 رجاء واثق داریم با توکل به حضرت دوست، با همت، وحدت، هم اندیشی و همگرایی با عزمی راسخ و عشقی وافر به خدمت بندگانش، با پرهیز از آفت تفرقه به موازات مشارکت همه اقوام، بیش از پیش از موهبت نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهنمودهای داهیانه ویژه مقام معظم رهبری برخوردار گشته و در راستای خدمتگزاری گام برداریم. در پایان از همه شهروندان تقاضا داریم جهت رعایت پروتکلهای بهداشتی حدالامکان از دید وبازدیدها در این عید فرخنده اجتناب کنند و در صورت لزوم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی رسومات این عید را برگزار نمایند.


عبدالسلام مام عزیزی
فرماندار شهرستان اشنویه