فرماندار شهرستان اشنویه: مسئولان در دولت سیزدهم باید انقلابی و جهادی عمل کنند.

فرماندار شهرستان اشنویه: مسئولان در دولت سیزدهم  باید انقلابی و جهادی عمل کنند.
فرماندار شهرستان اشنویه: مسئولان در دولت سیزدهم باید انقلابی و جهادی عمل کنند. @farmandari_oshnavieh

فرماندار اشنویه مسئولان در دولت سیزدهم باید انقلابی و جهادی عمل کنند.

 سید علی ترابی در نشست میز خدمت عشایری منطقه دشت بیل اشنویه که با همت سپاه اشنویه در مسجد روستای رشگند برگزار شد با تشریح اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت در بخش های مختلف عمرانی خدماتی و کشاورزی در منطقه گفت در دولت مردمی ایران قوی، اولویت های اساسی خدمت به مردم ،عدالت محوری و فساد ستیزی است و برای تحقق این مهم به مدیران و مسئولان انقلابی و جهادی نیاز داریم

وی افزود : تلاش می کنیم مسئولانی در مسند مسوولیت های شهرستان قرار گیرند که در راستای رویکرد دولت سیزدهم، عمل گرا و جهادی و به معنای واقعی اهل خدمت به مردم باشند. 

وی اظهار داشت، مدیران باید در کنار روحیه جهادی و انقلابی با خدمت صادقانه و خستگی ناپذیر به مردم امید را نسبت به خدمات نظام جمهوری اسلامی را افزایش دهند و با توجه به مشکلات ناشی از تحریم ها و مسائل اقتصادی، برای کاهش معضلات معیشتی مردم بکوشند.

در این نشست سرهنگ ولی زاده معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت برگزاری میزهای خدمت در روستا ها و دهستان ها گفت اساس این رویکرد حل مشکلات عمرانی خدماتی مردم با همکاری ادارات شهرستان بوده که این موضوع دنبال خواهد شد.

در این نشست اهالی روستای رشگند و روستاهای همجواربه تشریح پاره‌ای از مشکلات در حوزه های مختلف پرداختند که مسئولان شهرستان برای رفع مشکلات مطروحه قول مساعد دادند.

 

@farmandari_oshnavieh