دیدار فرماندار شهرستان با چهره ماندگار اشنویه به مناسبت روز هنرمند

دیدار فرماندار شهرستان با چهره ماندگار اشنویه به مناسبت روز هنرمند
دیدار فرماندار شهرستان با چهره ماندگار اشنویه به مناسبت روز هنرمند

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه، "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه به همراه اعضای شورای اسلامی شهر اشنویه، رییس اداره ارشاد اسلامی و حاج شورش نصیری سریعترین نقاش آسیا با رحیم محمود زاده اشنوئی به عنوان چهره ماندگار و فعال حوزه فرهنگی دیدار کرد. 

در این دیدار "مام عزیزی" ضمن تقدیر از یک عمر تلاش های بی وقفه آقای محمودزاده در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و هنری شهرستان اشنویه گفت: یکی از نقش های مجموعه مدیریتی شهرستان ارتباط با گروههای تاثیرگذار و نخبه از جمله هنرمندان و فرهنگیان است که باور دارم باید سلسله وار و دوسویه باشد. 

فرماندار با اشاره به جایگاه والای نخبگان اجتماعی، فرهنگی و هنری در جامعه، از اعضای شورای اسلامی که برای قدرشناسی از چهره های تاثیرگذار پیش قدم شده اند تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه اعضای شورای شهر هم به نوبه خود از خدمات ماندگار آقای محمودزاده تقدیر نموده و آقای محمودزاده هم با ابراز خوشحالی از حضور مهمانان به بیان خاطرات و تجربیات خود پرداخته و پیشنهادات ارزنده ایی به فرماندار و شورای اسلامی شهر در راستای بهبود سیما و منظر شهر اشنویه ارائه نمودند. 

در پایان به پاس قدردانی از زحمات بی دریغ و ماندگار آقای رحیم محمود زاده اشنوئی در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و اقدامات خیرخواهانه از وی تجلیل شد. 

روابط عمومی فرمانداری اشنویه