جلسه برنامه ریزی دهه مبارکه فجر برگزار شد

جلسه برنامه ریزی دهه مبارکه فجر برگزار شد
فرماندار پایبندی به ارزشهای نظام و پشتیبانی مردم از انقلاب اسلامی عامل شکست دشمنان است

فرمانداراشنویه گفت : پشتیبانی و پایبندی مردم به ارزشهای انقلاب علت تداوم انقلاب اسلامی ایران است .

ترابی در اولین جلسه ستاد برنامه ریزی بزرگداشت ایام الله دهه فجر با تسلیت فرا رسیدن وفات حضرت ام البنین ع و گرامیداشت روز تکریم مادران و همسران شهدا و همچنین تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ، هفته زن و روز مادر و همچنین ایام سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت در طول 4دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی پشتیبانی و پایبندی مردم به نظام عامل اصلی شکست دشمنان و موجب تداوم و عزت و سربلندی انقلابی اسلامی شده است .

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشنویه فرماندار اشنویه گفت : در ایام دهه فجر باید مراسمات و جشن ها به صورت مردم محور برنامه ریزی ، تدوین و اجرا و همچنین طبق بیانیه دوم انقلاب و نگاه ویژه مقام معظم رهبری به قشر جوان ، حضور جوانان در این برنامه ها به صورت موثر دیده شود.

 

فرماندار اشنویه با اشاره به شرایط مطلوب کرونایی در شهرستان و قدردانی از کادر درمانی و پرستاران اظهار داشت در برگزاری برنامه ها ، کما کان باید شیوه نامه های مقابله با کرونا رعایت شود .

وی گفت ، دشمن همواره در تلاش است که دستاوردها و حضور مردم را کم رنگ جلوه دهد بنابراین باید در ایام دهه فجر با برگزاری مراسمات پرشور روحیه نشاط ، امیدواری و روحیه جهادی را به نسل جدید انتشار و تبیین کرد و مردم را از خدمات نظام و دستارودهای انقلاب نیز مطلع نمائیم.

وی با تأکید بر تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مناسبات ملی و مذهبی بر هماهنگی و همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان برای هر چه باشکوهتر برنامه های این ایام تاکید کرد.

در این جلسه هر یک از مسئولین کمیته های یازده گانه ستاد شهرستان برنامه های پیشنهادی خود را ارائه کردند.

 

 

@farmandari_oshnavieh