دیدار رئیس اداره اوقاف وامور خیریه اشنویه با فرماندار شهرستان به مناسبت دهه وقف

دیدار رئیس اداره اوقاف وامور خیریه اشنویه با فرماندار شهرستان به مناسبت دهه وقف
دیدار رئیس اداره اوقاف وامور خیریه اشنویه با فرماندار شهرستان به مناسبت دهه وقف

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز چهارشنبه مورخ هفتم آبان ماه جعفری رئیس اداره اوقاف وامور خیریه اشنویه با مام عزیزی فرماندار شهرستان به مناسبت دهه وقف در محل دفتر فرماندار دیدار کرد.

در این دیدار ابتدا رئیس اداره اوقاف وامور خیریه اشنویه گزارشی از اقدامات، آمار و وضعیت موقوفه شهرستان ارائه نمود.

در ادامه مام عزیزی فرماندار اشنویه ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه وقف گفت : وقف بهترین و سودمند ترین معامله با پروردگار متعال و از راه های توسعه اقتصادی، فکری، فرهنگی و معنوی و مصداق بارز باقیات الصالحات و خیرات جاریه است . معرفی فلسفه و برکات وقف یکی از مهم ترین وظایف مسئولان، دستگاه های تبلیغی و فرهنگی و رسانه هاست تا با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگ وقف گام‌های اساسی در مسیر توسعه کشور برداشته شود.

فرماندار در ادامه افزود: دهه وقف یک فرصت مغتنم برای تکریم واقفان نیکوکار است گرچه ترویج این سنت حسنه و تجلیل از واقفان نباید منحصر به این دهه شود و همگان موظفند نیازهای واقعی جامعه را در مسیر نیات خیرخواهانه واقفان نیکوکار و مردم خیراندیش قرار دهند و در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در این راستا اهتمام نمایند. اینجانب دهه وقف را به مردم خیراندیش،اصحاب وقف و اداره اوقاف و امور خیریه اشنویه، هیأت امنا مساجد و واقفان عزیز و نیکوکار که سرمایه‌های مادی و معنوی خود را در این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه، وقف می نمایند، تبریک می گویم و برای مسئولان و دست اندرکاران این بخش که زمینه عینیت بخشی نیات واقفان را فراهم می آورند، از آستان خداوند بزرگ، توفیق، سعادت و بهروزی آرزو می کنم. 

روابط عمومی فرمانداری اشنویه