سومین جلسه هماهنگی خرید سیب صنعتی

سومین جلسه هماهنگی خرید سیب صنعتی
ادامه خرید سیب صنعتی بعد از رفع مشکل سیب های صنعتی خریداری شده

 ادامه خرید سیب صنعتی بعد از رفع مشکل سیب های صنعتی خریداری شده انجام و باغداران از بارگیری و تحویل سیب صنعتی به تعاون روستایی بدون هماهنگی قبلی خودداری نمایند.

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه جلسه هماهنگی خرید سیب صنعتی به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه و با حضور سایر اعضاء کار گروه در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار اشنویه ضمن تشکر از باغداران در راستای استقبال از طرح خرید سیب صنعتی به صورت استاندارد و بسته بندی بهداشتی گفت: بر اساس برآورد جهاد کشاورزی در شهرستان اشنویه امسال حدود ۳۰ هزار تن سیب صنعتی وجود دارد و بر اساس سهمیه شهرستان در استان و محدود بودن ظرفیت تحویلی و عدم دریافت کارخانه های استان، روند خرید سیب صنعتی در اشنویه با مشکل مواجه شده است.

مام عزیزی افزود: با توجه به تکمیل شدن ظرفیت تخلیه سیب درجه ۳ صنعتی (زیر درختی) در مرکز خرید اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی اشنویه، باغداران تا اطلاع ثانوی از بسته بندی و بارگیری محموله های سیب درجه ۳ خودداری و جهت جلوگیری از ازدحام و ترافیک و هدر رفت سیب صنعتی، لازم است باغداران قبل از بسته بندی و بارگیری نسبت به اخذ نوبت اقدام و هماهنگی لازم را با جهاد کشاورزی و اداره تعاون روستایی داشته و سپس اقدام به بارگیری نمایند.

وی ادامه داد: آغاز دوباره خرید به صورت نوبت دهی از طریق مراکز خدمات جهاد کشاورزی بعد از بارگیری سیب های دپو شده به مقصد کارخانجات طرف قرارداد اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است سیب صنعتی باید داخل نایلون های ۲۰ کیلویی بسته بندی و فاقد سیب فاسد شده باشند در غیر این صورت سیب، تحویل گرفته نخواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه