نشست فرماندار با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اشنویه

نشست فرماندار با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اشنویه
نشست فرماندار با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اشنویه

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه امروز دوشنبه دهم آبان، "دکتر مام عزیزی" با حضور در دفتر شورای اسلامی با اعضای شورا و شهردار اشنویه دیدار کرد.

"دکتر مام عزیزی" ضمن قدردانی از شورای شهر و شهردار و فعالیت‌های موثر این مجموعه در راستای مدیریت خدمات شهری یادآور شد: برای پیشبرد اهداف نظام و پیشرفت و توسعه شهرستان باید همه دستگاه‌ها همدل شوند.

فرماندار جذب سرمایه‌گذار را برای توسعه همه جانبه شهر مهم خواند و عنوان کرد: بایستی فرصتی فراهم شود تا منابع درآمدی شهرداری پایدار شود و می‌طلبد در تحقق این موضوع مهم، شهرداری رسالت خود را پرشورتر از گذشته انجام دهد.

در ادامە "دکتر مام عزیزی" ضمن تقدیر از عملکرد منتخبین ششمین دورە شورای اسلامی در خصوص تامین درآمد پایدار و پرداخت معوقات کارکنان و پیمانکاران شهرداری تصریح کرد: تعامل مجموعە شورا و شهرداری و مشارکت مردم و تکریم ارباب رجوع، مدیریت بهداشتی سایت جدید پسماند، احاله مدیریت قلاتوک، تسریع در فراخوان و راه اندازی میدان میوه و تره بار، و متعاقب آن انتقال ترمینال و صنوف آلاینده به محل مناسب، نامگذاری معابر شهری، جذب سرمایه گذار برای احداث مجتمع تفریحی در قلاتوک، تسریع در بازنگری طرح جامع و الحاق اراضی به محدوده خدماتی شهر، توجه به ظرفیتهای گردشگری شهرستان، احیای ستاد بازآفرینی بافت فرسوده، جمع آوری سگ های ولگرد، تخصیص اعتبار و حمایت مالی از فعالیتهای هنری، ورزشی و فرهنگی از جمله مهمترین مطالبات مردمی است که باید در اولویت فعالیت های شورای محترم باشد.

در ادامه حاج خالد جداری رئیس شورای اسلامی شهر اشنویه گزارشی از عملکرد سە ماهە مجموعە شورا و شهرداری خصوصا پرداخت معوقات و راە اندازی سیستم های شفافیت مالی ارائە نمودند.

 در پایان فرماندار از واحدهای اداری بازدید و از نزدیک با مسئولین واحدها دیدار و استفاده از دانش به روز در مدیریت مالی، املاک و دفتر فنی تقدیر و  شفاف سازی هرچه بیشتر و ارتقای کیفیت همراه با سرعت در خدمت به شهروندان محترم را خواستار شدند.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه