برگزاری نشست مشورتی دهیاران به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه

برگزاری نشست مشورتی دهیاران  به ریاست "دکتر مام عزیزی" فرماندار اشنویه
فرماندار اشنویه: روستا، محور توسعه کشور است

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه، نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی به ریاست دکتر مام عزیزی فرماندار اشنویه و با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران بخش در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار اشنویه بر لزوم تغییر رویکردها پیرامون توسعه روستایی اشاره کرد و افزود: توسعه همه جانبه روستایی باید به عنوان هدف اصلی ما باشد چرا که تحول در مدیریت روستایی در گرو رشد و توسعه همه بخش ها است.

"مام عزیزی" تصریح کرد: روستا باید مولد، زنده و پویا باشد اگر روستا ضعیف، محروم و غیر مولد باشد، به ناچار مردم روستاها به شهرها مهاجرت و به حاشیه نشین های شهر تبدیل می شوند.

فرماندار ادامه داد: دهیاران حلقه وصل بین دولت و مردم هستند و ضرورت دارد در خیلی از مسائل، اختلافات و آسیب های اجتماعی ورود نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: ایجاد خدمات زیرساختی در روستاها از جمله تامین آب، برق، گاز، بهسازی و آسفالت راه های ارتباطی برای این است که این خدمات زمینه ساز ایجاد اشتغال و درآمد در مناطق روستایی شود.

وی اظهار داشت: تولید درآمد در روستاها نیازمند بهره گیری از ظرفیت و فرصت ها است که خوشبختانه شهرستان اشنویه با وجود منابع خدادادی و جلب مشارکت اقشار مختلف در روستاها می تواند زمینه حل بسیاری از مشکلات را فراهم کند.

در پایان از دهیاران سابق روستاهای نلیوان، قزن آباد، گلاز، چهل آسیاب، فجرآباد و بیژن آباد به دلیل خدمت صادقانه تجلیل بعمل آمد. 

روابط عمومی فرمانداری اشنویه