دیدار رئیس انجمن هنرهای نمایش استان با فرماندار

دیدار رئیس انجمن هنرهای نمایش استان با فرماندار
دیدار رئیس انجمن هنرهای نمایش استان با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری امروز سه شنبه ۸ مهر ماه، خاکپور رئیس انجمن هنرهای نمایش استان با مام عزیزی فرماندار اشنویه دیدار کرد.

دراین دیدار خاکپور گفت برای ارتقای کیفی تئاتر اشنویه از هیچ کمکی دریغ نکرده و با توجه به قدمت و اصالت هنرهای نمایشی این شهرستان باید جایگاه آن را به سطح های بالاتر برده و با قول مساعدت مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرماندار محترم، دفتر نمایندگی انجمن هنرهای نمایشی در ان شهرستان راه اندازی خواهد شد.

در ادامه مام عزیزی فرماندار اشنویه ضمن عرض خیر مقدم گفت : بسیار جای خشنود است کسانی که با روحیه بزرگ خود در این شرایط اقتصادی، از سرمایه گرانبهای خود گذشته و طبقه اخلاص می گذارند تا جامعه را توانمند سازند و ما بعنوان مسئول باید موانع را جهت به ثمر رساندن تلاش شما بزرگواران برداریم و توجه بیشتری به بحث نمایش داشته باشیم و اگر بخواهیم ایدئولوژی نظام و رشادت ها و جانفشانی های شهدا و ایثارگران را در این چهل سال به نسل آینده انتقال بدهیم باید از ابزار رسانه که نشات گرفته از فرهنگ و هنر است در درون خود تقویت نماییم. در بسیاری از شهرستان ها با وجود ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، در سطح ملی و شاخص های جهانی به ندرت بازیگر مطرح شده وجود دارد که با تلاش شما بزرگواران می توان این مشکل را به حداقل رساند. 
در پایان از طرف فرماندار و مسئول فرهنگ و ارشاد اسلامی اشنویه از زحمات آقای خاکپور تقدیر بعمل آمد.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه